Co takhle nejaky clanek pojednavajici o mladych " dvojkach" tymu , ci rozebrat dosavadni uspechy ci neuspechy lonskych "rookies " v teto sezone a jejich adaptace na nove pravidla ?
diky
Co takhle nejaky clanek pojednavajici o mladych " dvojkach" tymu , ci rozebrat dosavadni uspechy ci neuspechy lonskych "rookies " v teto sezone a jejich adaptace na nove pravidla ?
diky
Souhlasím, jen bych rok úplně vymazal, aby se z tohoto tématu stala tradice, nebo přečísloval na rok 2025, protože zobáci byli loni a letos jsou už ostřílení mazáci. ![]()