Norris: Vyťažili sme maximum z náročného dňa | F1online.sk

McLaren už pred víkendom avizoval testovanie vylepšení, no zároveň zotrvanie so známym a konkurencieschopným nastavením monopostu. „Lando v piatok skúšal určité vylepšenia a zdalo sa, že fungujú veľmi dobre. Dnes sme však zvolili veľmi základné nastavenie, kde nebolo veľa nových častí. Musíme si počkať, bude to trvať jednu alebo aj viac veľkých cien, aby sme všetko dôkladne zanalyzovali ešte predtým, než to nasadíme. Musíme si byť istí, že vďaka tomu bude naše auto rýchlejšie. Celkovo však dnes tím odviedol dobrú prácu. Potešujúce je, že Renault je za nami, škoda, že jeden Racing Point nás preskočil z dôvodu podmienok na trati,“ uzavrel Carlos Sainz.  


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14107/norris-vytazili-sme-maximum-z-narocneho-dna