Norris: Red Bull dá každému kolo, naša bitka je inde | Magazín F1 - F1online.sk

Kým po šprinte bol na seba nahnevaný, po kvalifikácii sa na jeho tvári zjavil úsmev. Lando Norris v kvalifikácii zdolal obe Ferrari, a do pretekov vyštartuje z výbornej štvrtej priečky. Prehnané nádeje na posun dopredu si však nerobí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151123/norris-red-bull-da-kazdemu-kolo-nasa-bitka-je-inde

@Daaviid23 to je ta napínavá F1 co chceš vidět jo?

1 Like

Upřímně jsem dneska přemýšlel jestli se na sprint dívat ze záznamu a nebo se podívat rovnou na výsledky.
Nakonec jsem byl příjemně překvapený, třeba to zítra bude stejné :slightly_smiling_face:

2 Likes

necakaj nic, odides s usmevom :smiley:

4 Likes

To je velké moudro :slightly_smiling_face:

sem-tam mam svetle momenty, diky :grin:

3 Likes

Jakou má nyní sledovanost F1? :grinning: Už tak menší než FE nebo F2 ne? 30 mil/závod?

On je tedy ten rozdíl kola hodně velká nadsázka - 13s po neúplném sprintu vypadá děsně, ale bylo to na Hamiltona, kdy rychlost Mercedesu nebyla nijak slavná, zbylí piloti se zasekli v souboji o třetí místo, což jim vzalo hodně rychlosti… Ve výsledku je to spíš shoda okolností a snažit se to prostě vynásobit délkou závodu mi přijde mimo realitu.
Podle mne při dobrém průběhu závodu sice Max a Checo double nejspíš získají, ale divil bych se, kdyby by rozdíl až tak šílený.
Ale tedy záleží samozřejmě i na ostatních týmech, přijde mi, že zrovna v Číně není kromě RB úplně v pohodě vlastně nikdo :frowning:

1 Like

Keď Redbull nedá každému kolo, Lando by mohol niečo ako trest mať.

Napríklad, mne splatit hypo alebo tak

Edit: slovosled som dal jak

7 Likes

on v rozhovore povedal, ze dokonca viacero kol :smiley: samozrejme to myslel zo srandy, ale moze sa to vyplnit

1:37

2 Likes

Ajajaj a teraz čo je viacero.

Všetky? alebo len 3? Mike by možno vedel povedať, cinkneš mu?

1 Like

multiple je multiple

image

Omnoho krajšie auto jak to čo si minule posielal

1 Like

Not bad, not bad. :wink: Kolik pytlů bankovek na to musím vyloupit z banky?

1 Like

to je nic, alfa znovu prekonala samu seba, ked predstavili tu ohavnost Milano, a potom ju kvoli statu museli premenovat na Junior :smiley: :smiley: :smiley:

Multipla je nádherná.

3 Likes

Vsichni tvrdi ze sledovanost je nejvyssi v historii a porad stoupa, na me to pusobi naopak, neumim si predstavit ze jdu na zavod kde vim jak skonci :eyes: , kdo na ty zavody chodi fakt nevim…uz se neprinutim ani sledovat live, volim spanek.

Přesně tak. Mám to úplně stejně.

Navíc díky záznamu ušetřím spoustu času, když mužů přetáčet.

2 Likes

Zvykl jsem si na sestrihy, obsahuji podstatne, jen davam pozor abych se dopredu nedozvedel vysledek, i kdyz je vlastne danej, takhle to zni jeste hur, ach jo :rofl:

1 Like