Norris o dominancii Red Bullu: Keby mali dvoch Pérezov, nezažívali by sme to | Magazín F1 - F1online.sk

Ty steroidy už neber, stejně je to u tebe vidět jen nahoře :grin:

Max mi strasne pripomina Schumachera, preto by som bol rad ak by sa dostal do Ferrari. Max neriesi nic, jazdi a hotovo. Netaha rasizmus do sportu.

2 Likes

Kdyby tam byli dva Perezové, tak jsem přesvědčený, že minimálně jeden z nich by byl o dost rychlejší než ten Perez, který tam je teď. Jestli to teda dává smysl. :upside_down_face:

2 Likes

Takze najvacsi naklad nedostal Sergio od Helmuta, ale od Landa…

7 Likes

Ne nedava. Ono to ani davat smysl nemuze. Ale to samozrejme nevadi. Napsat se to muze a verit se tomu taky muze. Jsou horsi veci. :grinning:

Ja jsem se snazil jednomu diskutujicimu vysvetlit, ze zeme neni placata. Ale marne. Jemu to smysl davalo. A jak se rika, “kdyz ma nekdo dojem”, tak mu ho nic a nikdo nevymluvi. :wink:

4 Likes

Pokud to přirovnáváš k placaté zemi, tak to je špatný pak no. :sweat_smile:

2 Likes

Asi jo. Skoro bych rekl ze Lando ma neco za lubem, ale to je blbost. Nabidku mel, ale nechtel ji. Vsak on si Maxe porazi sam a v McLarenu. Mozna.

Kdepak k tomu to neprirovnavam. To ani zdaleka. Proste mas teorii, tak ji mas no. Tahle jeste jde. :wink:

2 Likes

Norris opravím ta keby máme dvoch Maxov tak vidíme pekné súboje a prestaň fnukat

Díky, takhle si budeme rozumnět.

1 Like

Jajaj, jaký svědek Maxův je ten Lando.
Vybaveno, RB má náskok jen díky Maxovi, teď to potvrdili i soupeři. :sunglasses:

3 Likes

Kdepak, kolega nad tebou (ale vyššie) sa snazi naznačiť ze perez je znevyhodnovany :joy:

1 Like

A nějaký důkaz nebo důvod, který by dokazoval tvou tezi?

Na to dole beru jiný prášky. :grin::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Mě to dává perfektní smysl :wink: Ono pro jednoduchého člověka možná znamená že když tam jsou dva stejní lidé tak automaticky budou jezdit stejně, jenže možná pro některé lidi existují i další faktory které tam hrají významnou roli :sunglasses:

1 Like

Pisali to aj Honzik so sugardaddym, tak to musi byt predsa pravda. 100x opakovana loz je pravda. :smiley:

2 Likes

Je jasné, že i přesto pokud by se jednalo o stejné jedince, tak výsledky by mohly být rozdílné, jeden by měl větší štěstí na kolize, safety car a podobně. Ale tady to bude určitě zase Helmutovo gombík a další :smiling_face_with_three_hearts:

Asi tak no, a podle toho jak znám RB a jejich politiku ohledně jezdců a svých odchovaných hvězd, tak u nich by tyto faktory byly znásobené, taková je představa. Tím ale neshazuji Verstappena, nemám nikde potvrzené, jak by jezdil mimo tým, který ho má pod svými křídly celou karieru a zda by takový rozdíl neprodukoval i jinde. Jen si zkrátka myslím, že v RB jsou dvojky opravdu plnokrevné dvojky jak řemen. Vše se točí kolem Verstappena už velmi dlouho a tím jak postupuje čas, se podle mě i tyhle jeho výhody dále posouvají…:man_shrugging:

Jo, teď přejít skutečně Max k Mercedesu a dávat Russellovi pravidelně půl sekundy, bylo by vymalováno.

1 Like

Je to tak, pak by pro mě byl to co je pro mě Alonso, to co je pro mě třeba Shiffrinová nebo co je Carlsen. Ale v motorsportu je to složitější a někdo z nás tam potřebuje více těch záchytných bodů.

1 Like