Nike verzus Max: Úrady Verstappenovi nezaregistrovali ochrannú známku | Magazín F1 - F1online.sk

Max je nudné jméno pro módní značku. Chtělo by to něco exotictejsiho s italským nádechem.

Nase firmy vyrabali elektricke auta? Tiez Tesla bol zo Slovenska? Predpokladam ze vies kto to bol? Si spominam ako Ford protestoval voci oznaceniu Ferrari a uspel.

Myslím že v Hamiltonovom pripade je to podmienené tým, že ma k tomu vzťah a bavi ho to, ale mýliť sa môžem aj ja a v konečnom dôsledku ide iba ozaj o peniaze :sweat_smile:

No oblieka sa tak že aj tymovy fotograf RB Vláda Rys sam povie, že všetci čakajú na fotku Hamiltona, ked zavíta do paddocku vrátane jeho :wink:

1 Like

A ty si videl ako sa oblieka aj mimo toho, ked sa obcas postne nieco z pretekov? Niekedy to je az moc a cez ciaru mi to pride ano, vid sukne, zaclony a podobne excesy, tomu som teda neni po chuti ani ja, ale Lewis sa mode rozumie a dokaze sa velmi dobre obliect. To, ze tebe sa to nepaci, nerozumies tomu a nemas ku tomu ziaden vztah je uplne v poriadku a mas vlastny nazor, na ktory mas pravo :slight_smile: Ale tvrdit, ze sa stale oblieka ako šašo pravda nie je, to sa treba skor pytat ludi, ktori tomu rozumeju ako ludi, ktori ziaden vkus nemaju :smiley:

2 Likes

Nechaj ho, to je presne ten typ čo si kúpi to oblecenie od Verstappena, ale da za to 4x viac ako keby to kupi v reťazci ako HM alebo u Číňanov na trhovisku :slightly_smiling_face: aj to neviem ci som ich náhodou neurazil

Je smutne, ze sa najdu ludia, ktori mu este zatlieskaju za to, ze si oblecie zaclonu.

Lewis Hamilton

…alebo

https://nypost.com/2019/07/19/woman-plans-to-marry-91-year-old-chandelier-named-lumiere/

…chory tento dnesny libtardovsky svet.

2 Likes

Ja nesuhlasim ani s BLM a ani nie som žiaden zá■■■■■■ extravagantného štýlu, Lewisa mám rad predovšetkým ako jazdca :innocent: moj prvotný príspevok bol len o tom, že sa Max móde nevyzná a takú zodpovedajúcu hodnotu bude mat aj jeho módna značka a tým by som to uzavrel :innocent:

:slight_smile:

2 Likes

On tam totiž žádný spor nebyl, respektive byl, “naše” Tesla rozporovala žádost o ochranou známku americké Tesly ale nakonec se domluvili na striktním oddělení výrobního zaměření a odlišném obchodním zájmu.
Takže všechno OK, dohoda neveřejná…

ide do roznych odvetvi aby diverzifikoval zisky, to je cela vec, a po dalsie, to ze vlastnis firmu ktora robi trebars modne kolekcie, neznamena, ze ta to MUSI bavit, moze ale nemusi, ked z toho robis peniaze, zamestnas si tam riaditela, ktory tym napr moze aj zit a ty len zbieras plody

A kto urcuje ci sa vyzna? Ja napriklad mozem povedat ze sa naopak nevyzna Lewis. Ale o tom rozhoduju ludia, ci si to kupia alebo nie. A navyse, ako bolo spomenute vyssie, je uplne irelevantne, ci sa Max s Lewisom vyznaju alebo nie, lebo iba absolutna naivka by si mohla mysliet, ze tie navrhy vytvaraju oni dvaja.

A nie je znalec mody chces povedat? Ked sa v tom prostredi pohybuje roky, nosi to, pozna tych ludi, spolupracuje so znackami atd atd, tak ked nie je znalec, tak co je potom? A kto tym znalcom je? Max? A co podla teba robi modu?

Trochu nostalgie.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zašlapané+projekty+elektro+auto#fpstate=ive&vld=cid:2dd1c2e5,vid:jEwGqNASRec

Jarno Trulli? :thinking:

Ale mulat v sukničke či s ružovou kuklou je mestský trendsetter. :rofl:

Niečo ako Geissini? Napr. Verstappini? :smile:

tak nech skusi Max 2.0 , to by mohlo prejist

Nike ma silny lobing ked presvedcili komisiu, ze Max 1 sa vyslovnostou podoba na Air Max.

skor sa mali ozvat tito: https://www.maxfashion.com/ae/en/

asi na upresnenie Nike sa stazovalo kvoli svojim “Air Max 1” , ta jednotka tam je dolezita :slight_smile: