Newey nemá jasné plány: Som ako Forrest Gump. Som už trochu unavený | Magazín F1 - F1online.sk

Za odchodom Adriana Neweyho z Red Bullu nemáme hľadať širšie súvislosti ani vopred ukuté zákulisné dohody. Bývalý technický riaditeľ Red Bullu prezradil, že do budúcna nemá žiadne pevné plány a za jeho rezignáciou treba hľadať túžbu trochu si oddýchnuť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/152502/newey-nema-jasne-plany-som-ako-forrest-gump-som-uz-trochu-unaveny

Někdy to nejjednodušší vysvětlení bývá nejsprávnější, milí novináři.

7 Likes

Je ti jasný, že jsi právě zkazil celou sobotu Norďákovi?

1 Like

Adrian se chystá lovit krevety? :lobster:

2 Likes

A investovať do firmy cez jablká :slight_smile:

1 Like

No len aby neskoncil s Bubbom, ale s tym v Nascare…

Já ne. Adrian. :wink:

1 Like

Stroll mu nabídne podíl na závodním týmu. To ho přesvědčí a půjde do Aston Martin. Za rok tam nastoupí.

Ano jablka jsou zdravé. Tuze zdravé. Po jablcích je především kůže mnohem pružnější. Zjistil jsem totiž, že se po jablcích vleze do kožené peněženky mnohem více drobných. :grin:

Ja si myslím, že aj z toho čo Nordák postoval, Newey nebude vo Ferrari v rovnakej rovine ako v RB…

Z tých nejakých vyjadrení to chápem tak, že by to mala byť skôr … konzultantská rola, niečo možno ako Prost v Alpine mal alebo tak :slight_smile:

Anyway, aspoň vidno, že keď proste Adriana niečo prestane baviť, tak sa vyserie na to. Evidetne minulorčný Hornerov prepodpis, bolo skôr dotlačenie Adriana niekam ako nejaké chcenie z jeho strany.

2 Likes

Konecne nebude zazivat vikend co vikend ostudu a nebude se muset stydet za ty kecy co pousti ta jejich Red Bullacka elita :rofl: At uz skonci kdekoliv, i kdyz je jasny kam jeho kroky vedou.

Chapem, ohlasi pauzu a necha teamy zvysovat postupne ceny :alien:

Jdi makat

4 Likes

Predvčerom bol k tomu výborný článok :slight_smile:

4 Likes

Já tam budu, ale koukat na hokej, měl bys taky

Plzeň před halou za 110.
Staropramen v hale za 90.

Za každou odpracovanou hodinu si můžeš dát pivo. :grin::grin::sweat_smile::stuck_out_tongue:

2 Likes

140kč na hodinu v hrubém, to jde. Tohle děláš i pro svoje zaměstnance? :smiley:

Poručík Dan byl po Jenny asi nejdůležitější osobou, která Forrestovi zasahovala do života.

2 Likes

Jeden větší hnus, než druhý. :-1:

Rekl bych pro fanouska hokeje super, zapasy zadara :sparkles:

Mozna to vezmu nesehnal jsem listky na USA vs Canada.