Newey naznačil, že v tomto roku najdlhšie vyvíjal Mercedes | Magazín F1 - F1online.sk

Veru, rozosmeje. Hlavne ak človek ide argumentovať súdnym processom v diskusii na online fóre o F1 :slight_smile:

Chápem, že je pre teba komplikované uznať, že miestny troll mal pravdu a jeho argument som doložil fyz. dôkazom a teda potrebuješ teraz diskusiu usmerovať na úplne iné smery a rozprávať tu o nejakých súdnych processoch, posielať meme a rozprávať o fact-checkingu, resp. využívať whataboutizm ohľadom Marka, Hornera a Neweyho.

Moja chyba, neviem prečo som čakal niečo iné

1 Like

ty si to absolútne nepochopil, nevadí ! :smiley: omg

1 Like

klamete obaja lebo nikto z RedBullu zrejme nejakú zmenu v pravidlách nerieši lebo v nej možno nevidia taký potenciál ako vy, možno by ste sa tam mali skúsiť zamestnať a nasmerovať ich na správnu cestu :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Ja viem, ty máš pravdu a všetci ostatní sú lietadlo.

Keby tu Horner s Markom vyplakáva, že zmena 2023 ide na ruku Mercedesu, tak tu zase ideš rozprávať jak ich názor je zaujatý, jak zase len vyplakávajú a nech sa s tým zmieria a nerobia politiku.

PS: Nárek zo strany (nielen) Redbullu na pravidlá 2023 je verejne známa téma, takže zase tu klameš a vymýšlaš iba ty

no konečne si mi niečo pohľadal, ďakujem

a ďakujem že vieš ako by som reagoval, možno by som ťa mohol využiť za moje zastupovanie v nejakých situáciách do ktorých sa mi nechce :slight_smile:

Áno takže prečítal som si článok. Je z doby kedy sa začalo o zmenách diskutovať a Horner pekne pripomenul, že takéto zmeny sa dajú efektívne skryť za bezpečnosť. [Mimochodom rovnako ako sa skrývajú za spoľahlivosť vylepšenia motorov - nikto nič ?].

Uvidíme s čím Mercedes príde o rok, ku koncu sezóny im to celkom šlapalo aj bez aplikovanej zmeny ktorá bude platiť od budúceho roka, a uvidíme či vôbec zachovajú koncept.

1 Like

A cital si tento clanok s porozumenim, alebo to ty vlastne ani nevies.

NEWEY hovori…
" Keďže pravidlá zostávajú cez zimu relatívne stabilné, tak môžete znalosti nadobudnuté v priebehu roka aplikovať aj v budúcej sezóne,“ dodal najúspešnejší konštruktér všetkých čias."

Tak o akej zmene pravidiel v prospech mercededu pises???

rHapo

Aj pre teba je citanie tohto ckanku nad tvoje chapanie

Newey hovori. Pise sa v clanku:

" A cital si tento clanok s porozumenim, alebo to ty vladtne ani nevies.

NEWEY hovori…
" Keďže pravidlá zostávajú cez zimu relatívne stabilné, tak môžete znalosti nadobudnuté v priebehu roka aplikovať aj v budúcej sezóne,“* dodal najúspešnejší konštruktér všetkých čias."

Tak o akej zmene pravidiel v prospech mercededu tu hejteri mercedesu pisete???

kapkunahlavu

“Minulej tejden tu byl clanek o nejakym italskym novinarovi,”

No ked to napisal taliansky novinar tak to bude zarucene pecka :rofl::rofl::rofl::rofl:

Jeden takiansky konspirator a jeden co je neustale na kvapkachdonosa, nahlavu a uz len boh vie este na aku cast psychiky :see_no_evil::rofl:

Ďalší whataboutizmus…

A mimochodom v tomto prípade si mal svoje tvrdenie dokazovať ty, lebo ty si tvrdil že Horner Marko sa na to nesťažoval…
Z týchto dôkazov mi vyplýva že si klamal ty, práve ten človek ktorý sa neústupne dožadoval dôkazov… Aký paradox, ale diskusia pobavila. Príde aj ospravedlnenie, alebo na to ti zas treba rozsudok podľa ktorého sa musíš ospravedlniť?

1 Like

Ešte že ty mne ideš rozprávať o čítaní s porozumením.

začni od seba. Za prvé, o výhode pre MB rozprával taliansky novinár nie Newey to nikto netvrdil nikde.

Za druhé,

relatívne stabilné

Snáď slovíčko relatívne chápeš keď už sa hráš na múdreho. Pravidlá sú relatívne stabilné, kedže neprichádza ku kompletným zmenám ako zo sezóny ´21 → ´22

Ach ty rozprávajúca mikina povedal som že zrejme ta zmena nejde niekomu až na ruku keď zrazu nepočuť žiadne nariekanie Marka, Hornera alebo Neweyho že jediný od koho počujem tieto naratívy najhlasnejšie sú pani komentujuci týždeň čo týždeň to iste a poukazoval som na to že keby ich mala nejakého ohrozovať asi by boli hlasnejší takze keep calm and catch idea 🫡

Idea mi je jasná rovnako ako to, že ja tie individuá ani nečítam, len si ich 10. účty nestíham dávať do ignor listu, nie to aby som na ne ešte reagoval. Rovnako mi je však jasná idea, že priznať si chybu je cnosť, zatiaľ čo whataboutizmus sú len prázdne reči, a nepriznanie si jednoznačnej chyby je známkou arogancie a zároveň slabosti…
To že ti článok dohľadával @rHapo a nie kapkydonosuXY je jasné pretože kapkydonosuXY a ďalší sú tu aby ničili diskusiu a nie aby hľadali články, tak sa divím že to vôbec skúšaš…

No ak sa prescrolluješ na úplný začiatok tak zistíš že s článkom sa tu začal oháňať kapkac a ten tvoj kamarát sa nám priplietol do debaty a zas si trochu nepochopil:

Ešte raz a pomaly ja hovorím že od highheads z RedBullu nepočujem žiadne nariekanie smerom k ďalšej sezóne a že u nariekajú len diskutujúci typu kapkydonosu čo cely rok pise jednu a tu istú vetu dookola a akurát som mu šiel naznačiť že je asi trochu vedľa.

Kamo kto mne vráti tento čas čo tu s tebou musím zabíjať aby sme obracali každé moje slovo z každej strany ?

Mercedes má 8 titulov v rade. To je fakt. Schumacher a Hamilton majú po 7 titulov. Aj to je fakt. Povedzte mi, páni mudrlanti, kto a kedy toto prekoná? Ani Russel nie. ( prepáč Kiks)

image

odkaz na motorsport

po GP Belgicka FIA zaviedla prisnejsie merania na flexibilitu podlahy (kedze napokon ustupili od merania aerodynamickej oscilacie). Vo vseobecnosti panuje nazor (podporeny vysledkami na trati) ze toto zasiahlo najviac Ferrari. Oni poskakovali, ale boli rychli a tam zrejme hrala ulohu flexibilnejsia podlaha.
Ked si dohladas nejake zabery, detailne sa o tom hovorilo v Baku, kedze tam to skakalo velmi, tak uvidis, ze Redbull jazdil vyssiu svetlu vysku ako Mercedes aj Ferrari.
Predpokladam teda, ze hore uvedena zmena (+15mm) nebude mat na sucasny koncept Redbullu velky vplyv (preto asi aj absencia vyrazneho vyplakavania z ich strany). Na druhej strane vo Ferrari tusia, ze to moze byt vyzva.
Vo vseobecnosti panuje nazor, ze Mercedesu by mala tato zmena vyhovovat, ale mozno som len ovplyvneny nazormi Jozefa Krala a vypali to uplne inak.

1 Like

Máš pravdu si šéf.

On je len sprosty ignorant, nie sef.

1 Like

Pepa Král sa celkom dobre počúva, no pomerne často to vypáli inak, než hovorí alebo predikuje :slightly_smiling_face:

1 Like