Nestrácam energiu hádkami s kolegami, hovorí Vasseur o svojom manažérskom štýle | Magazín F1 - F1online.sk

dneska tahas za kratsi koniec

To určitě, demagogové.

dalsi topic s tvojou ucastou je strateny :grin: hlavne, ze nazov je

Nestrácam energiu hádkami s kolegami

:grin:

No, nebyl by ztracený, kdybyste furt neměli snahu shazovat a předělávat to, co píšu :slight_smile:

ja som ta nezhodil :smiley: zas si precitliveny


pořadí šampionátu po 11 závodě v roce 2022 (celkově se jelo 22 závodů)

Schválně jsem to spočítal. 359:303 ve prospěch Red Bullu.

No vidíš, že to nebylo totálně mimo v polovině sezony

Jak už jsem psal. Čísla hovoří jasně, ale mnohem jasnější bylo, že se Ferrari s tím svým šifonerem bude rychle propadat.
Ale abych nepsal jen proti Ferrari, tak vyzdvihnu přednost krabice, která držela tvar lépe, než třeba Mercedes. Ten by měl bez dodatečných lanek velké problémy.
Naopak je vchodné pochválit Sauber, který měl dostatečně pevnou konstrukci a na lankách, které dodatečně FIA povolila prodělal.

Úplně mimo to nebylo, ale velice rychle bylo jasné, že se začne Ferrari hodně propadat, což se potvrdilo.

Nie som si úplne istý, či LH je ten správny jazdec do Ferrari …

Pockajme si a uvidime,co ukaze. Potom ho mozeme bud vychvalit do nebies alebo zadupat do zeme.:grinning:

1 Like

Hlavně se těším na Tifosi, jak budou reagovat až bude Hamilton hanit auto

A já na tebe, jak si tu budeš moct kopnout do Hama

Novy den novy hogr co rype :+1:

2 Likes

Kde? Žádný rypani z mé strany nevidím

Tak to je problem na tvojej strane

Fakt? Ale ty jsi ten, co sem přišel o tom psát, ne já :slightly_smiling_face:

prisiel som sa pozriet ako si si prisiel kopnut do Dietricha. nic viac v tom nehladaj :+1:

Já proti Hamiltonovi jako jezdci nemám nic špatného, dokážu uznat jeho kvality. Na rozdíl tebe a tvých kamarádů, kterým nedá Verstappen nikdy spát. A už jednou jsem tě prosil aby jsi na mě nereagoval, dík. Reaguj si na své kamarády