Nemôžeme byť spokojní s tým, kde sa momentálne nachádzame, zhodli sa Ocon s Gaslym | Magazín F1 - F1online.sk

Alpine sa pred začiatkom sezóny dušoval, že chce v tímovej súťaži skončiť prinajhoršom na štvrtom mieste. Zatiaľ však za svojimi očakávaniami zaostáva, po výkonnostnej stránke sa pohybuje približne na piatej priečke. Sezóna je však dlhá a Francúzi rozhodne nemôžu hádzať flintu do žita. Budú ale musieť poriadne zabrať, nakoľko ich strata na konkurentov vpredu je citeľná. Uvedomujú si to aj Esteban Ocon a Pierre Gasly.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92197/nemozeme-byt-spokojni-s-tym-kde-sa-momentalne-nachadzame-zhodli-sa-ocon-s-gaslym

presne toto som hovoril…môžu mať fajn maximálku, ale ten široký a ploský čumák im nedovolí poriadne prenásledovať a predbiehať a nechápem prečo naň stavili…som zvedavý, ako a kde sa posunú, ale mám pocit, že čo si nevybojujú v kvalde alebo v boxoch, tak na trati nedajú

Alpine posobi, ze cely projekt F1 robi tak na pol plynu. Tovarny tim, obrovska znacka, ale chyba tam to odhodlanie, ktore ma napriklad Lawrence Stroll. F1 vnimaju skor ako marketingovu platformu, kde im ide primarne o to, predavat auta a nie o vitazenie.

Tu sa bojuje len o piaty flek a dotiahnutie sa na niekoho vpredu je len Oconove zbožné prianie, skôr budú bojovať s Mclarenom

co tym chcel basnik (prekladatel) povedat?

Aj ked sa to nezda, podla mna mali v Bahrajne lepsie tempo ako v SA.
Aspon Gasly sa paradne prestrikoval z posledneho miesta.
Podla casov, ak by nestartoval posledny, bojoval by minimalne s Russelom alebo Strollom.