Nemecká komentátorská legenda: Hamilton teraz predvádza, čo nedokáže | Magazín F1 - F1online.sk

Zbytečná “hysterie” okolo Lewise Hamiltona. Za prvé to není poprvé, kdy má slabší vstup do sezóny. Za druhé žádný pilot neexceluje vždy a za všech okolností, viděli jsme to už dříve a i u velmi impozantních jmen. Za třetí Hamilton asi není tak tvrdý systematik jako byl Vettel, je impulzivnější, více instinktivní, což právě teď, kdy je auto Mercedesu opět tricky, je spíše v neprospěch věci (jindy se z toho naopak může stát výhoda). A za čtvrté plus páté, po letech u Mercedesu a dvou sezónách, kdy i Hamilton musel korigovat své ambice, možná úřaduje i jistá demotivace, ztráta chuti pídit se po kritických nuancích (Russell naopak má motiv, chce vyniknout vedle měřítka sedminásobného mistra světa), přičemž osobně jsem toho názoru (to je to za páté), že Toto Wolff začne Hamiltona odstiňovat od některých informací, aby je nepřenesl k Ferrari (cenné mohou být i analýzy, proč něco nefunguje).

2 Likes

Co tam cpeš zase Vettela? ty jsi s ním opravdu posednutý. Ano není takový systematik, aby najel pod SC vedle soupeře a najel do něj.

1 Like

Dělá jako kdyby se Vettel ze všeho systematicky dostal nebo co :man_facepalming:

1 Like

2024 a Brentix cpe Vettela úplně všude

1 Like

Jinak co si myslíš o velké nabídce Strolla pro Adriana jak se píše na motorsportu? By mě zajímalo jak to bere Fallows tohle :thinking:

Hamilton testuje kazdy vikend rozne nastavenia a novinky lebo je lider a ma to za povinnost dostat medak na nohy. Russell si jazdi co chce… A nikkto nic od neho nechce.

Uklidni se i se Situsem, nikdo na vaši agresivitu (a blbost) není zvědavý.

5 Likes

cital si, ze Hamilton dal vypoved z Mercedesu?

Tady jsem pane hloupej :yawning_face: Co máš za problém s mým komentářem? Nám popiš jak se parádně systematicky oproti Hamiltonovi ze všeho ten tvůj Vettel dostal.

Já jsem úplně v klidu. Byl jsi to ty, kdo tu psal o fanatismu, ale zároveň ty cpeš Vettela, kterému si fandil, tak úplně všude. Tvoje komentáře o hlouposti jsou směšné, soudíš tu některé podle příspěvků, ostatní přehlížíš, a pak sám píšeš takové nesmysly. Kdo tu je zvědavý na "není takový tvrdý systematik, jako Vettel? Vůbec nikdo.

Dostal se do bodu, kdy bez nej auta prohral s Riccim (toho, kterého Brentix celou dobu shazuje) a vystoupení ve Ferrari? To si všichni dobře pamatujeme :slightly_smiling_face: ale hlavně, že tady tenhle jájínek bude někoho soudit, jak je inteligentní, když všude pce svého miláčka a ještě se snaží urážet ty, kteří na to upozorní. Nějak takhle se projevuje fanatismus :slightly_smiling_face:

Zjevně nechápeš smysl jednoduchého sdělení. Ten je následující:

Vettel měl technický a systematický přístup.
To neznamená, že vždy musel vést k úspěchu, protože ne každý problém je řešitelný v rámci nastavení, případně vždy ho musí pilot aplikovat bezchybně.
Hamilton je jiný typ pilota.
Důvod, proč se momentálně daří lépe Russellovi, tak může být dán právě tím, že neuplatňuje ten mravenčí postup. Russell v tomto bude systematičtější, i když podle mého má s Hamiltonem společné to, že někdy rád zkusí v nastavení vabank, zariskuje na bázi intuice, že takto by to mohlo vyjít, proto jsem ho neuváděl jako příklad. Právě Vettel byl tou systematičností znám, tudíž není důvod, proč ho neuvést jako příklad, zvláště když příspěvek, jak ti evidentně uniklo, neútočí na Lewise Hamiltona, ale přesně naopak, de facto ho hájí.

To je vše.
Zjevně ti ale nešlo a ani nejde o nějakou věcnou diskusi, ale o provokaci. Titul hlupáka si nech od cesty a raději udělej něco se svou schopností porozumět jednoduchému textu, když už máš obsedantní potřebu reagovat i na to, na co nemusíš, byť v tomto případě na podporu persony, která má s čímkoli psaným vážný problém a nahrazuje to konfrontačním tónem, který nevyprovokovaně použil (viz výpad na můj příspěvek, protože to není slušná reakce, ale hrubiánský výpad) a teď si posté na chudáka, kterému se ubližuje.

Ano, tady máš záznam Baku 2017 a incidentu, kde se jasně Vettel jeví, jako tvrdý systematik, který není impulsivní, jako Hamilton

2 Likes

Vettel zakončil svou éru ve Ferrari systematicky do nejhoršího výsledku za 40 let, tak snad to Ham svým lážo plážo nesystémovým přístupem dotáhne lépe :grin:

1 Like

Jen spekulace, píšeš hlouposti level pomocná škola. Až budeš mít fakta bude to zajímavější.

Řeč byla o nastavování auta, zjevně to nechápeš.

A už neotravuj.

No jistě, zase se ukázalo, jak tvoje kopání za Vettela bylo mimo, tak to chceš hodit mimo. Příště se zkus držet tématu.

Osobne si myslim, ze Vettela tu “cpes” skor ty Hogr. Keby si tu nezacal z toho robit vedu, tak si ani poriadne nevsimnem, ze Bretnix Vettela vobec spomenul. Ved to bolo len drobne porovnanie v jednej vete, nechapem preco ta to tak vyvadza z rovnovahy.

8 Likes

asi preto ze sa u HellHoggra prejavuje ten fanatizmus o ktorom pisal horevyssie

5 Likes

No, ono to není poprvé, že? Viz po závodě v Bahrajnu. Mne by to bylo šumák, ale zrovna Bretnix se to navážel do mne, Situse a Sheepa za fanatismus, že “všude cpeme Alonsa”. Takže asi tak, ono je dobrý si nastavit zrcadlo, kdyby neměl potrebu mít takove stupidní řeči, tak by tyhle radoby vsuvky nikdo “neřešil”

1 Like