Nechcem, aby tím myslel na titul, hovorí Vasseur | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari zažíva sezónu plnú vzostupov a pádov. Teraz je tím určite na vzostupe. Po Austrálii dosiahli Charles Leclerc a Carlos Sainz druhé „double“ v sezóne a vrátili svoj tím do boja v Pohári konštruktérov. O tom však ich šéf Frédéric Vasseur nechcel hovoriť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/175941/nechcem-aby-tim-myslel-na-titul-hovori-vasseur

Naopak, pod Charles, zRäikkönenuj ich z tretieho miesta!

1 Like

Hehe, ale Fred to robi dobre.
Nekeca blbosti ako sefovia inych top timov, nehra psycho-politicke hry a takto sa snazi znizovat tlak…

Co sa mu podla mna aj dari.
Chybam Ferrari sa urcite venuje menej nez McLarenu, taka otazka 1-2 u nich sa neriesi dokonca ani len teraz, kde v sprinte spolu pekne bojovali a Charles stratil nejake body…
U McLarenu bola od Madarska tato tema v nespocetne clankoch a otazkach, co tiez vytvara tlak, ktory Ferrari nemalo.

Paci sa mi ako sa “v tichosti” vratili do hry, skoda ze po Monaku na istu fazu asi sliapli vedla a za take chyby ako Montreal ci Singapurska Q, inak by bola sanca znacne vyssia :slight_smile:

4 Likes

FERRARI - držím palce a hlavne nech to nevzdávajú …

Presne to som tu písal minule. Veľmi sa mi páči, ako sa Ferrari sústredí na seba a snaží sa zlepšiť bez toho aby rozohrával nejaké hry na súperov. Donedávna to robil takto aj McLaren a fandil som aj im. Bohužiaľ odkedy sa začali pohrávať s myšlienkami na titul, tak Zak a spol. sa znížili na úroveň Wolffa a Hornera… Namiesto toho, aby pokračovali v tom, čo im prinieslo úspech a venovali sa svojím problémom(určenie 1-2, stratégiám a pod.) sa začali venovať súperom… Mám pocit, že aj to je jeden z dôvodov, prečo Lando vôbec nesťahuje náskok Maxa aj napriek tomu, že má lepšie auto…

3 Likes