Nebyť poškodenia, Verstappen by s prehľadom vyhral, myslí si Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Hamilton byl hodne silny, jsem zvedavy jestli vykon potvrdi, nebo jim jen sednul povrch.

1 Like

Ja si myslím, že tá nehoda v 1 kole RB poškodila v tom, že oni prekvapujúco dali MV softy, úplne inú stratégiu ako šli ostatní… len red flag to celé zmazal, ten moment prekvapenia na ktorý treba reagovať “za pochodu”. Všetci šli do pitu a mali kedy porozmýšľať “vo co go” A RB len teda obul "tradičné " gumy. Aspoň tak mi to prišlo počas pozerania live, ale nie som nejaký expert…

A BTW Carlosovi to 1. víťazstvo prajem. Hoci teamovú réžiu Ferrari celkom nechápem :slightly_smiling_face: Snáď vedia čo robia.

Nebýt poškození, tak by Emil F1 vůbec neprospěl.
To ale říkám pouze proto, že si myslím, že problém RB byl někde zcela jinde, než úlomek z cizího vozu.

To je pravda, Ham bol dosť rýchly. Tiež som zvedavý, ako na tom bude ďalší víkend.

1 Like

Ako bola to krása, ale až tak istý tým, ze by bez SC vyhral by som si nebol… S novými červenými gumami, ktore su minimálne o 2 sekundy na kolo rýchlejšie ako slušne zjazdene biele mal sakra problémy predbehnúť Leclerca, a takto by musel dat oboch a rozdiel tempa by bol na konci možno pol sekundy na kolo… Tempom by ich určite dobehol no či by ich aj predbehol je jeden veľký otáznik…

S tým súhlasím,obuli normálne gumy, ale podľa mna preto, že si uvedomili chybu. Alebo rátali s tým dažďom. Kto vie. Škoda toho poškodenia maxovho auta mohlo to mat väčšie gule. Čo už.

Carlosovi som to zelal aj ja! Nechcem aby skončil ako hulkenberg… kopa veľkých cien a nič.
Teraz ho to možno nakopne ku výkonom. A o stratégii Ferrari? Nooooo zaujímavé. Na jednej strane kvitujem ring voľný…. Na strane druhej majstovsky titul je dôležitejší…Ale, napríklad taký upišťaný Mercedes by okamžite pustil Hamíka aby dosiahol ďalšie “zaslúžene”vytazstvo.

“Nebyť poškodenia, Verstappen by s prehľadom vyhral, myslí si Horner”. Myslí špatne. Nebyť safety car, Lewis vyhrá.