„Na tom však nezáleží, podmienky sú predsa rovnaké pre všetkých. Dnes sme nedokázali sfunkčniť pneumatiky a nájsť grip, ostatní to dokázali. Vždy hovorím, že najviac sa naučíme z dní, v ktorých nás porazia. Dúfam, že v budúcnosti dokážeme prinútiť pneumatiky fungovať aj za takýchto polárnych podmienok,“ hovorí Wolff.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/16158/najhorsia-sobota-mercedesu-v-hybridnej-ere-pneumatiky-nefungovali-hovori-wolff