Na F1 som nebol pripravený, uznáva Grosjean | F1online.sk

“Teraz som ale úplne iný. Pred víkendom viem presne, ako musí byť auto nastavené. Viem, ako v ňom jazdiť, ako z neho dostať maximum, keď sa nespráva, ako by ste chceli. Toto spôsobuje veľké rozdiely,” poukazuje Grosjean.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15497/na-f1-som-nebol-pripraveny-uznava-grosjean

Ak mal svoj deň, tak to bol vynikajúci pretekár :+1:.

Dolezite je mat tych dni aspon 3 za sezonu :joy:

1 lajk