Musíme zlepšiť kvalifikácie, prízvukuje Vasseur | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Číny nepriniesla fanúšikom Ferrari veľa dôvodov na úsmev. Vôbec po prvýkrát v tejto sezóne chýbal jazdec v červenej kombinéze na pódiu. Po skvelých výsledkoch tak prišiel tvrdý pád na zem. Vzhľadom na vyššie ambície so štvrtým a piatym miestom rozhodne spokojní byť nemôžu. Šéf tímu Fréderic Vasseur podotýka, že musia zapracovať na novej slabine, a tou sú kvalifikácie.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151445/musime-zlepsit-kvalifikacie-prizvukuje-vasseur

image

3 Likes

Ano, je to nekonečný příběh.

2 Likes

Musíte udělat kombinaci Binotta (kvalifikace) a Freda (závody), pak to třeba půjde

Co musí udělat týmy, aby naplnily své ambice?

Ferrari: Musíme zlepšit kvalifikace.
Mercedes: Musíme podepsat Maxe Verstappena.
McLaren: Musíme zapracovat na vývoji.
Aston: Musíme investovat hodně peněz.
Alpine: Musíme propustit všechny Francouze.

Red Bull: Musíme dopravit vozy na startovní rošt a pak počkat, až uplyne 120 minut. :grin:

4 Likes


Ferrari parádně zvládlo závěr 6h v Imole

1 Like

JJ dážď a tý idioty nie aby aspoň rozdelili stratégiu ee. Všetky 3 autá aj “nezávislý tím” idú istú stratégiu. Slicky na daždi

2 Likes

to jsem právě nepochopil, když navíc byli v pozici pitu pro mokrý a udržet si první tři pozice

asi tak nechápem. Ono všetci istú chybu. ja neveim tam by mohla byť aj RB Hana ale proste pokiaľ sedíš vo ferku musíš robiť zlé rozhodnutia

Vasseur sa dúfam nebláznil. Dnes im jednoznačne chýbal výkon. Všetci už priniesli nejaké upgrady, Ferrari nič. Začínajú na to doplácať jednoducho. Do Imoly prinesú veľký balík vylepšení na ktorom pracujú ľudia, ktorí stoja napríklad aj za monopostom RB.

Nakoniec po dnešku Fred povedal, že už na stene padol príkaz prvá časť upgradu v Miami.

Aj v Suzuke mali mať to a to a tamto. V reále mali howno.

V suzuke nemalo byť nikdy nič. Od začiatku bolo upgrade v Imole. Jazdiť sa do Imoly bude iba s jedným krídlom. Lebo nemá zmysel priniesť krídla na niečo čo bude úplne iné. V Suzuke použili double beam wing iba. Čína a Miami nechceli lebo šprint.

Ale to bola narážka na teba :smile: ty si tvrdil že na Suzuku bude nova podlaha na čo som ti oponoval, že až v Imole bude :wink:

Kedy som hovoril, že bude nová podlaha?

1 Like