Môžete pokojne spať, lebo pred Miami nič neoznámime, hovorí Sainzov manažér | Magazín F1 - F1online.sk

Formulovú verejnosť v súčasnosti zamestnávajú prestupové tajničky. Médiá sú plné Carlosa Sainza, Sergia Péreza či Andreu Kimiho Antonelliho, ale tiež Audi, ktoré podľa viacerých zdrojov múti prestupové vody. Nemecká automobilka sa vraj usiluje o Carlosa Sainza a láka ho na veľké peniaze, ale tie nie sú všetko.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151873/mozete-pokojne-spat-lebo-pred-miami-nic-neoznamime-hovori-sainzov-manazer

my prediction:
ver-sai (plus aspon jeden suboj za hranou v prvych 6 zavodoch)
lec -ham (v prvych troch)
rus-antoneli
a perez do audi alebo wiliamsu

urcite som nieco prehliadol, ale ak pojde sainz do redbulu (co pojde ak ma ponuku), tak mercedes nema koho ineho. pereza tam wolf nezobere kvoli abu dhabi, albon ma zmluvu na 25, preto testuje antoneli ako divy (co mu mozno skodi v f2, ale zas ak je raz sanca ist hore).

pre audi by takto bol perez jediny volny top jazdec, know how sa pri vyvoji hodi.

verzia 2, ak si helmut necha pereza, tak okrem mnozstva facepalmov a sainza v mercedese nebudu dalsie velke zmeny, z tychto spominanych mozno este antoneli namiesto ser do wiliamsu.