Motor Red Bullu má označenie na Mateschitzovu počesť. Plníme jeho sen, teší sa Laurent Mekies | Magazín F1 - F1online.sk

Nová pohonná jednotka Red Bullu ponesie označenie DM01 podľa iniciálok zakladateľa stajne a legendy Formuly 1 Dietricha Mateschitza. Podľa šéfa tímu Laurenta Mekiesa je to významný krok vo vývoji rakúskeho tímu, ktorý splní jeden zo snov svojho zakladateľa.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/224457/motor-red-bullu-ma-oznacenie-na-mateschitzovu-pocest-plnime-jeho-sen-tesi-sa-laurent-mekies

ak by sa im podarilo spravit aspon priemerny motor a ziskat vaznost u motorsportovych fans, tak dalsi krok je uz len postavit vlastny sportiak redbull. asi sa budu prve roky vsetci pytat, ci to ma drziaky na plechovky, ale tam je biznis, ktory ich moze vystrelit este vyssie. s didim ako nadsencom maju aj pribeh, na ktory budu ludia zaberat.

1 Like

Motor budou mít a to se klidně vsadím, konurenceschopný. Vždyť nabrali tolik lidí z Mercedesu…