Miesto príspevkov na Instagrame by ste mohli niečo robiť, vyzval súperov Wolff | Magazín F1 - F1online.sk

Po šperkoch a spodnej bielizni, rozpočtovom strope a poskakovaní, sa na Veľkej cene Veľkej Británie stali hlavnou témou rasizmus, rozmanitosť a začlenenie. A opäť je to Mercedes, ktorý podobne ako v prípade poskakovania, „ťahá káru“. Jeho šéf Toto Wolff, ktorý sa zdá byť každým podujatím stále podráždenejší, opäť volil ostré slová.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/69210/miesto-prispevkov-na-instagrame-by-ste-mohli-nieco-robit-vyzval-superov-wolff

Wolf je už každému na smiech…Ma psychické problémy nezvláda tlak

Nesnasim tohle kibicovani a pritakavani kdyz o neco jde, jen aby nikdo neslapnul vedle, zname z prace :hear_no_evil:

Ja osobne som velmi spokojny s Wolfom a jeho vyjadreniami.

Keby jeho nebolo tak by tu na fore tak polovica ludi stratila zmysel zivota a nemala by o com dristat v prispevkoch a vyhadzovat na oci aky je pokrytec a co ja viem este co… :smiley:

4 Likes

Čo to je za blbosť nútiť niekoho, aby podporoval Hamiltonove vymyslené aktivity. Snažia sa z neho urobiť veľkého bojovníka proti diskriminácii, pritom väčšina ľudí práve Hamiltona považuje za pokrytca, povedal by som skrytého rasistu. Navyše podporuje kriminálnikov tmavej pleti z BLM, ktorí v Amerike páchali pod rúškom “protestov” kriminalitu na ľuďoch inej rasy. K tomu sa už Wolffik kedy vyjadrí? Či to nepasuje do obrazu svätého Lewisa??

3 Likes

Ten je drzí, že se ani nestydí provozovat organizace diskriminující původní obyvatele a zakladatele sportu.