Mick: Zo súčasných jazdcov poznám najdlhšie Sebastiana | F1online.sk

Mick Schumacher je počas zimnej prestávky z pochopiteľných dôvodov stredobodom pozornosti nemeckých médií. Dnes už pretekár Haasu absolvoval niekoľko rozhovorov, takže na nedostatok mediálneho priestoru sa sťažovať nemôže. Marketing, spolupráca s Ferrari a pretekársky talent, to všetko Mick novému zamestnávateľovi poskytne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20315/mick-zo-sucasnych-jazdcov-poznam-najdlhsie-sebastiana

Pekné, že majú taký dobrý vzťah, Sebastian je údajne strašne fajn chalan.

1 Like

Fajn môže byť ale hlavne bude Schumacherov súper, tak neviem ako v takom prípade bude fungovať to radenie si.

Tak interné tajomstvá mu rozprávať asi nebude, ale kamaráti môžu byť aj tak a tým pádom ho môže naďalej po psychickej stránke podporovať, pomôcť mu zorientovať sa v paddocku a podobne.

3 Likes

Ano to Fetel tvrdil aj o raikkonenovi a vzdy v prvej zakrute ho zablokoval a Raik potom stratil niekolko pozicii… Az taky fajn kamarati boli :smiley:

1 Like

Daj dajaký príklad myslíš Chinu 2018 ? a ďalej kde ho ešte zablokoval ? chcel by som vedieť lebo si nedokážem spomenúť už

Tak si spomen aj na zavody, kde vbiehali do prvej zakruty 3vozy: Kimi, Verstapen, Fetel…
Samozrejme Fetel na vonkajsku, Kimi vo vnutri a vzdy doplatil na to on, lebo Fetelova vyhovorka vzdy bola, ze nemal odkial vediet, ze je tam aj treti monopost, s cim by mal 4nasobny majster sveta vzdy ratat…
Tak napriklad tato trojicka bola aj v roku 2017 singapur, kde Fetelove krizovanie odrovnalo superstart Kimiho a dodrbalo zavod Alonsovi po super Q :smiley:
A tych zavodov, kde ho vyblokoval v prvej zakrute bolo viac, snad nechces aby som presiel kazdy rocnik, kazdy start… lebo aj ked budem mat pravdu a to budem, za co mi ten straveny cas bude stat >? aby som dokazal, ze som mal pravdu ? to by si musel byt vacsia osobnost, aby som na teba minul tolko casu :joy: