Mercedes v stredu jazdil vo Francúzsku, údajne skúšal vylepšenia | Magazín F1 - F1online.sk

Tak zase pro Lance se to všechno dělá a krev není voda, že jo :slight_smile:. Myslím, že AM má opravdu důvod dělat všechno pro to, aby měl připravená obě auta a tuhle volbu vůbec nemusel řešit!

Starý Stroll nacpal do týmu neskutečné peníze. A to nejen kvůli synovi, ale taky kvůli vlastnímu kšeftu a když zbůhdarma letí komínem, tak se musí sám rozhodnout jestli podpoří svého syna, nebo ostudu kdyby si Vettel nenechal nasjat na hlavu a odešel hned na začátku sezóny.
Důležitých lidí mu už odešlo až moc.

První změnička.

2 Likes

On do týmu nejen nacpal vlastní peníze, ale i sehnal další, to je taky umění. Tak či onak se nemůže zastavit vprostřed cesty, teď musí prostě sehnat další lidi a dotáhnout to budování do konce. Bude-li to prodávat, tak ať po něm aspoň nezůstane rozestavěná fabrika. Vettel podle mě do konce sezóny vydrží, co bude pak se uvidí, ale aby odešel uprostřed, to mi na něj nesedí.

Na mě Vettel působí poněkud osamělým dojmem a to není ve světě F1 a vlastně ani kdekoliv jinde zrovna moc povzbuzující. Přitom jako čtyřnásobný by měl být obletován i ve slabším období. Vlastně mě hodně udivilo, že vůbec s Astonem podepsal kontrakt.

Aston ve formě z r. 2020 a perspektivou masivního finančního zajištění byl pro něj optimální tým, v tu chvíli nikdo nevěděl, jaký zásah pro ně bude znamenat malá změna podlahy. Kromě toho ti bývalí šampióni jsou trochu specifické zboží, pokud nepřestupují opravdu na vrcholu ještě jako perspektivní jezdci (jako on sám do Ferrari nebo třeba Lewis do Mercedesu), tak nehledají uplatnění úplně lehce. Nakonec i Alonso po r. 2018 končil proto, že neměl angažmá, co si budeme povídat. A taky Vettel nemá manažera, který by ho průběžně podprahově propagoval a staral se o jeho mediální obraz. Ale to je mu asi jedno…

Aston se pod Strollem pochlapil jen díky okopírovaní Merglu.
Orginalita vývojové kanceláře Force India už dávno pozbyla svého lesku a tým pak už taky ztratil orginální patinu a spíše vypadá jako pokus o repliku kříženou s něčím budoucím neznámým.
Apodle toho co se proslýchá, tak starý Stroll se i nadále snaží všechny důležité osobnosti, které tomuhle týmu dávaly punc kvality rozprášit a vyhnat z jeho království.
Byl by div, kdyby tahle atmosféra neměla vliv i na Vettela.

Jsem nechtěl označit, ale je to tam. :smiley:


Zajímavá hrana podlahy.




Podobnost čistě náhodná?

Účel spĺňa, len to nedáva zmysel. To je rovnaké, ako keby si teraz pri hokeji kričal forza češi. Väčšina ľudí by len krútila hlavou, čo je to za hlúposť.
Ty si jedným z ľudí tu na fóre, ktorý má dosť dobré príspevky, preto mi to k tebe trochu nesedelo a úplne nerozumiem, či je to taký mierny trolling alebo čo.

2 Likes

njn, kopírovať Mercedes by pre nich túto sezónu nemalo zmysel, tak kopírujú RedBull. Smutné, čo sa s tým tímom stalo. A pritom pôvodná Force India bol tím, ktorý dokázal z minima robiť zázraky.

Tohle mě zajímá. Funkce. To jsem ještě neviděl na žádným autě. Nebo to někdo má?

Mna celkom baví skutočnosť že piloti Mercedesu tam ešte nie sú a auto tlačia mechanici :joy:

To je Mercedes ?

Pro Čechy bylo vždy největším soupeřem Rusko, tak bych prosil povzbuzování sloganem " Šajbu Češi".
A stejně dávám přednost nápisům na zdech z mého dětství “Bijte Rusy na věčné časy a nikdy jinak.”

A co: “Nevadí, že není zlato, ty dva pátky stály za to!”. Mimochodem, docela dost let poté se na zdech v Praze zdánlivě nesmyslně objevovalo 2 : 0, 4 : 3 :slight_smile: .

Bohužel dnešní realita je pouhých 0,4:3. :cry:

No, tak teraz proti Lotyšsku vám to celkom ide. Na 5 minút som robil niečo iné a hneď je to 3:0. :smiley:

No a kde jsou, co je to za pořádek? Předpokládám, že to víš, kdo jiný už by to měl vědět :smile: !

1 Like