Mercedes v stredu jazdil vo Francúzsku, údajne skúšal vylepšenia | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes si cestou do Barcelony urobil obchádzku, keď v stredu absolvoval filmovací deň na okruhu Paula Ricarda, čo údajne využil na skúšanie nových komponentov. Tie plánuje zaviesť už tento víkend počas pretekov v Španielsku. Na francúzskej trati sa v kokpite stajne z Brackley predstavil George Russell.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/64250/mercedes-v-stredu-jazdil-vo-francuzsku-udajne-skusal-vylepsenia

Forza Mercedes.

Tak tu to máme. Pre toto netreba kritizovať žiadny tím len zato, že dômyselne využíva filmovací deň aj na niečo iné ako filmovanie, keď mu to pravidlá nezakazujú.

Zase “Forza Mercedes”? Už pod nejakým článkom spred pár týždňov sme viacerí vysvetľovali, že ten výraz nedáva zmysel. Forza je proste taliansky výraz ktorý používajú talianski fanúšikovia pri fandení svojim tímom. V spojení s Mercedesom nedáva žiadny zmysel použiť tradičný taliansky výraz. Také “Lets go Mercedes” je aspoň univerzálne medzinárodné, alebo ak chceš zostať jazykovo spojený s tímom, tak “Komm schon Mercedes”.

5 Likes

Je to tak. Podmínky mají všechny týmy stejné, tak se divím, že někomu to leží v žaludku.

1 Like

To je zbytočné mu vysvetlovať, on netuší, čo to znamená, chce byť len “cool”…
O pár pretekov, keď sa náhodou dostane Max do bodového vedenia v šampionáte, si zase zmení fotku v avatare na Maxovu, aby bol zase “in”…

1 Like

Keď som o tom trocha premýšľal, nebolo by lepšie “los geht’s” ? :slight_smile:

1 Like

Kůň by se ale špinavé vody nenapil.

A účel to splňuje pořád stejně.

Max se dostane na první místo zcela určitě. Ne náhodou.
Bohužel letos zase bude maximálně pohár Gelata.

Ak je ten ucel strapnit sa, tak ano. :wink:

1 Like

Forza Mercedes.

Ale mne to nevadi, ak na to narazas, mne to pride iba smiesne. :wink:

Však mně přijde taky směšný. :wink:

Na toto si ako prišiel ? Vieš mi zdelit ?

Článok fajn, ale my očakávame zmeny v podlahe, nie zrovna motor a zadné krídlo…

Podle fotek jsou u podlahy evidentně taky nějaké změny. Uvidíme, co Mercedes zítra potvrdí.

1 Like

Nova podlaha nevim, mozna par drobnosti, pokud nemaji k dispozici hodiny v tunelu bude to vsechno na nahodu, jak se rika na blind. Zadni kridlo a par koni navic cca 3-4 km/h se hodi, mohlo by je to posunout na podium.

Alfa Romeo taky hlásí novou podlahu a přední křídlo, Aston Martin vůbec velkou modernizaci (budou ji mít oba, ne jenom Lance, jak se původně spekulovalo), McLaren snad brzdové potrubí kvůli problémům s brzdami v Bahrajnu. A určitě to nebude všechno…

Bylo by poněkud divné kdyby sebou nechal Vettel zametat jako Mazepin v Haasu.