Mercedes je miláčikom FIA, naznačuje Helmut Marko | Magazín F1 - F1online.sk

Red Bull sa po pretekoch v Silverstone môže cítiť ako porazený. Lewis Hamilton vyhral, dostal mierny trest, nuž a červeným býkom nevyšiel ani pokus opätovne vec prejednať. Aby toho nebolo málo, Toto Wolff sa podľa Helmuta Marka dostal k interným dokumentom FIA. To má byť príkladom väčšieho problému, ktorý sa objavuje vo Formule 1: Mercedes a FIA sú si veľmi blízki.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/38013/mercedes-je-milacikom-fia-naznacuje-helmut-marko

Fandit Ferrari alebo Redbullu je dost tazke hlupost strieka na vsetky strany

osobne mi príde omnoho náročnejšie sympatizovať s Mercedesom

1 Like

" Tota Wolffa, ktorý prišiel ku komisárom s viac ako len tajomnými dokumentmi. … On tam prišiel s interným dokumentom FIA "

Pisalo sa ze tie dokumente nie su verejne, ale su verejne timom? Lebo ak nie tak to je naozaj komicke :smiley:

od jednoduchych ludi sa nic ine ani necaka, este si zabudol napisat ze je to preto lebo je Hamilton cierny… pre mna je zase problem fandit jazdcovi ktory sa na trati len mota a jeho najvacsou vasnou je pit alkohol…

Maš pravdu, preto od teba nič iné ani nečakám. Ale teda nálepkovať jazdca podľa farby pleti je docela úbohe aj u tých jednoduchších ludí ako si ty :disappointed_relieved:
P.S. Bottasa tiež nemusím ale tak po sezóne sa už asi definitívne domotá :wink:

1 Like

O ciernych si pisal ty pod diskusiami so svojimi dalsimi nickmi

Chlapi klud…

Podla mna neskonci v Mercedese po tejto sezone.Vsetko bude zalezat ako skonci sampionat.Ak Lewis ziska titul tak nebude dovod menit jazdecku zostavu.

Jasné mám ich 10 a celý den nič nerobím len riešim dákych deb*lkov s rasisticky ladenými príspevkami ako ty na f1online.sk

2 Likes

On podla mna nemysli Bottasa, ale Raikkonena, kedze to mas v nicku…
Pokial viem, Bottas je kavickar, Kimi si rad hrkne :sweat_smile:

Ja som to pochopil, akurát je zjavne fanúšik Mercedesu a to motanie na trati dokonale vystihuje Bottasove “výkony”

Fanusikom mercedesu je Bottas ukradnuty, cez neho sa mu na chrbat nedostanes :face_with_hand_over_mouth: :joy: