Mercedes-Benz navyšuje podiel v Aston Martine, bude to 20 percent | F1online.sk

„Pre Aston Martin je to transformačný okamih,“ povedal majiteľ spoločnosti a výkonný riaditeľ Lawrence Stroll, podľa ktorého ide o výsledok šesťmesačného enormného úsilia. „S progresom, ktorý sme doposiaľ dosiahli, som veľmi spokojný. Napriek tomu, že ide o veľmi ťažké časy, sme pôvodný časový plán ešte predstihli.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14472/mercedes-benz-navysuje-podiel-v-aston-martine-bude-to-20-percent

Mám pocit že Mercedes chce mať tým s ktorým bude môc´t súperiť aby bola F1 zaujímavejšia… a Ferrari pôjde dopr*ele úplne :slight_smile: lebo proste na Nemeckú precíznosť nemajú :)))))))

takze akcia copypoint nebola solovka wolffa ale islo o akciu posvatenu priamo od hlavneho vedenia daimleru :slight_smile:
este niekto bude tvrdit, ze copypoint odkopirovala auto len na zaklade spionaznych fotiek z pretekov? :slight_smile:

2 lajkov

Poďme si napísať rozprávku:
Jedného pekného dňa sa na to továrensky Mercedes aj Hamiltonom vykašle a odídu z F1. Toto Wolf prestúpi do AM.
Starý Stroll si zavolá Sebastiana a hovorí mu: Tak Seb, keď sa ťa Ferrari zbavilo, my sme ťa zobrali, aj keď sme sa kvôli tomu museli zachovať ako chrapúni ku Checovi. Takže teraz je na čase nám to splatiť. Máme suverénne najrýchlejší monopost na štartovom rošte a ty si síce favorit na titul ale ja chcem aby ten titul vyhral môj synáčik a top jazdec F1 Lance, lebo on si to zaslúži. Takže Seb bud to pojde po dobrom alebo po zlom, to je už na tebe.

Seb nebude mať na výber a stane sa preto jedna z troch nasledovných možností:

  1. Svoj prvý titul u Ferrari vybojuje Charles
  2. Svoj prvý titul pre RB (ak ešte budú v F1) vybojuje Max
  3. Monopost AM bude tak dominantný, že ten Stroll to nakoniec za pomoci Seba dokáže a ostatní jazdci hromadne podajú výpovede :smiley:

Ser na to kápo, Trápne slohy tu nie sú vítané.

Tak to je docela zajímavá informace. Aby to ještě neskončilo tak, že Mercedes opanuje F1 úplně: tým číslo 1 = Mercedes, tým číslo 2 = Aston Martin (s podílem Mercedesu) a zbytek utře nos.