McLaren oslavuje 60. výročie. V Monaku sa predstaví so špeciálnym lakovaním | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Monaka bude pre McLaren aj veľkou oslavou. Britský tím si pripomenie 60. výročie od chvíle, keď legendárny Bruce McLaren založil jednu z najúspešnejších stajní vo Formule 1 i v celom motoršportovom svete. Woking si pri tejto príležitosti pripravil aj špeciálne lakovanie s odkazom na slávnu trojkorunu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96681/mclaren-oslavuje-60-vyrocie-v-monaku-sa-predstavi-so-specialnym-lakovanim

Krásný věk. Kéž by tak dlouho vydržely i jiné unikátní týmy. Třeba Lotus, March, nebo Tyrrell a další.

za Tyrrelom mi vytečie slzička aj dnes. Práve kôli modrému Tyrrelu a J. Stewartovi som začal sledovať F1 od r. 1973…Našťastie v Košiciach sme chytali MTV a maďari dávali o F1 spravodajstvá, neskôr aj nejaké prenosy. Ale to už je dávno…

1 Like

Pěkný, jenže pro mě je nejdůležitější jak jim to jezdí po trati.

3.6. to bude přesně 50 roků co jsem viděl svůj první závod F1 v ČT, takže stejné vzpomínky.
P 34 dodnes vnímám jako nejkrásnější vůz který jezdil v F1.

Taketo pekné lakovania by mali byt celu sezonu namiesto toho otrasneho karbonu

Za mňa jednoznačne lepšie než bežné lakovanie, no škoda toho množstva čiernej vpredu. Cca pred dvomi mesiacmi som zachytil tento fan design, ktorým sa McLaren možno sčasti inšpiroval, každopádne takto by to vyzeralo ešte lepšie.

5 Likes

Dokud to nejezdí jako De Vries, tak je to furt ok

Chápu, že to moc skloubit nešlo, ale rád bych viděl livery z 07, 08 to si myslím, že bylo jedno z nej livery McL v celé historii

To je naozaj podstatne lepsie, trochu mi to pripomina Sennov Mclaren.

Pre mňa najkrajšie lakovanie MCL bola klasika červeno biele Malbóro. Potom Monaco 2021 Gulf ale toto je tiež krásne. Mohli by to tak nechať do konca sezóny.

1 Like

Aspoň, že tieto akcie McLarenu idú, keď už nie sútažné výsledky.

Aj keď radšej by som ich videl na prvých miestach s livery jak od farboslepého…

2 Likes

Ano, ten fan design je lepsi.
Kazdopadne je fajn ze sa nieco take deje.
Dal by som to ako povinnost kazdej stajne, aspon raz do roka urobit specialny design - pre fanusikov.
Ked uz Liberty tak velmi ide o “fanusikov”.
V skutocnosti im ide samozrejme len o peniaze.

Jj, kde jsou ty časy, kdy závodily krabičky cigaret :smile: !

Bože to bola nádhera že? Kam si sa pozrela krásná livrej😉


image

:smile:

4 Likes

Děláš mi chutě? :grin:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

Snad jsem doplnil všechny tabákové firmy v F1.

3 Likes

To už je historie!

Mohl bys začít kouřit a podpořit tak stát. :slight_smile:

Myslím, že jsem stát už zadotoval dostatečně. :grin: