McLaren mal nariadiť Norrisovi, nech vráti pozíciu, mieni Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Je to tak okate ze o nic jineho jit nemuze, ale nechtej po me dukaz.

Vždyť je to vidět na jejích rozhodování.
Nikdo přece nemůže být tak blbý, ani slepý, aby viděl pouze chyby všech kromě Emila.
Leda by měli strach z Josových argumentů, ale to už by se mohlo klasifikovat jako vydírání pod hrozbou násilí.

1 Like
1 Like

Toto Wolff se prý chystá oslovit Sulayema, aby vysvětlil rozhodování komisařů v Austinu.

A co bude Emil dělat až půjde Honda k Astonu?

Proč myslíš, že někteří už cpou Maxe do AM? :smile:

Argumentů se dá použít hromadu. Peníze, nové vybavení továrny včetně tunelu, osvědčený motor a hlavně Adrian.

1 Like

Valtteri Bottas říká, že návrat k Mercedesu je jednou z možností: „Prioritou je zůstat závodním jezdcem. Ale protože nemám nic podepsaného, ​​musím se podívat na alternativy včetně návratu k rodině Mercedesů [jako rezervní jezdec]."

1 Like

Trochu mi to připomíná konec Rubense, nebo Massy.

Přál bych mu ještě místo, klidně v lepším týmu, ale bohužel už není nikde kromě Audi místo.
Valtteri je velmi solidní pilot, zkušený, když ho to chytí, tak velmi velmi rychlý.
Ale hlavně bych vypíchl jistotu kvalitních výkonů a zkušenosti. Navíc to je férový a fajn chlapík. :+1:

1 Like

Právě proto jsem si dovolil ho srovnávat s Massou a Rubensem. Obzvláště Rubense mi bylo velice líto, protože to byl velký srdcař. Měl jsem ho hodně rád.
Bottas nejspíše doplatí na loňskou nepřestupovou stagnaci a letos se rojí samí nadějní mladí jezdci. Ale i tak ještě Bottase přes palubu nehážu. Je mnohem lepší, než třeba Magnum, jen tel letošní Sauber je hrozná mizerie a takové výkony žádnému jezdci na kreditu nepřidají.

2 Likes

Pamatuji na rok 2022, když se ze startu dařilo týmům s motory Ferrari, a Valtteri říkal, že konečně cítí volnost. I volnost, co se týče nastavení. No myslím, že by si to hned zase vyměnil za “klec”. :smiley:

Sauber momentálně není ničí, proto tak jalové výsledky. Audi už nějaký podíl vlastní, ale kromě Binotta pro Sauber neudělalo zhola nic.
Ani nevím zda si Audi ten tým zaslouží.

Nojo, tam to ovládají excelové tabulky a pseudo manažeři. V F1 je o kontinuitu, pořád makat, a pořád se snažit posouvat. Audi si myslí, že když tam 3 roky nepošle ani korunu, tak v 2026 budou dělat parády.
Hrozně si tím ubližují. Už dnes to mohl být alespoň top 5-6 tým. Jejich development bude nulový, protože všechna jejich data jsou v podstatě bezcenná.
Jako soukromník by sis svou firmu takhle zpustošit nenechal. Korporátní pseudo mozci.

1 Like

Když vidíme jak cpe Stroll do zázemí Astonu neskutečné peníze a porovnáme s Audi, tak bych si určitě netipl, že Audi chce do F1 vstoupit. Spíše to vypadá, že koupili sběratelskou minci a čekají až stoupne na ceně a pošlou ji se ziskem dál.