McLaren má pripravených ešte niekoľko vylepšení | Magazín F1 - F1online.sk

Na konci júna z tímu McLaren zaznelo, že už žiadne veľké vylepšenia monopostu MCL36 neuvidíme. Väčšina z nás to vtedy brala tak, že v britskej stajni priznali porážku a obrátili svoju pozornosť k monopostu MCL37, ktorý mal priniesť zásadnejšiu (možno až konceptuálnu) zmenu. Aj preto nás prekvapilo, keď technický riaditeľ stajne James Key tento týždeň povedal, že vylepšenia prídu aj v posledných šiestich pretekoch sezóny.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77030/mclaren-ma-pripravenych-este-niekolko-vylepseni

Teraz už na vine je Riciardo ??? Zbabrali to taktíci,a celá logistika,niekedy mi pripadajú ako amatérsky -juniorský team,

Myslel som, že Mc Laren po rekonštrukcii teamu,v roku 2015,sa vráti na vrchol za 2-3 roky,ale už 8 rokov blúdi,hľadá sa ?? Ferari , Red Bull sa udržali v kontakte,a Mc Laren padol na dno,a nie a nie sa predrať na vrchol,je mi z toho na nič,Keby že na to nemali,ale majú všetko,asi im chýbajú kvalitné hlavy-ktoré by viac rozmýšľali,výrazný text