McLaren domrví aj double. Piastriho pripravil o skutočnú radosť z víťazstva | Magazín F1 - F1online.sk

Taky mě udivuje proč Emil vyjel mimo dráhu, když ideální stopa byla líznou apex zatáčky.

Presne tak. Piastri išiel do prvej zátačky ako prasa. Takže keď s ním Lando nechcel kolidovať logicky sa mu chcel vyhnúť. Samozrejme to v Meku neriešia pokial sa nevysekajú. Potom môže byť neskoro. Ale škoda reči je mi z nich na :face_vomiting:

2 Likes

:rofl:

Tak to by mě moc zajímalo jak bys označil jízdu Emila, když naboural do Hamíka. :grin:

takze suhlasis ze max je na vine za koliziu a mal by dostat trest? lewis bol predsa prvy v brzdnej zone a max tam priletel a nabural do ho … toto co si napisal nedava totiz ziaden zmysel to je bezna vec co sa deje pilot na vnutrajsku ma vyhodu a najma pri starte si voli stopu, pilot na vonkajsku nema casto inu moznost ako sa stiahnut… uplne bezny racing incident este vonkoncom tym ze to bolo po starte s tym ze max ziskal vyhodu opustenim trate a preto sa RB rozhodol vratit poziciu sam od seba

1 Like

jednoducho ako hovori sam max, ak toto povazujete za vytlacanie alebo jazdenie ako prasa, its better to stay at home

Lenze on to predbiehanie dokoncil az mimo trate… preto musel miesto vratit spat…

Ano, za incident může Max

Jinak v té první zatáčce mě nejde o to, že bych chtěl trestat jezdce McLarenu. Jde mi o to, že Max musel vracet pozici podle mě špatně. Sice předjel mimo trať ale protože byl vytlačený. V minulosti byly případy, kdy se tohle “pokrátilo” a jelo se dál. Za mě to dávalo smysl i tady.

Problém je že vytlačení se v prvních zatáčkách celkem toleruje, za to předjetí mimo trať ne :stuck_out_tongue:

Však tady píšete, že Maxovi projde všechno. RB zbytečně vyměknul
:stuck_out_tongue:

Souhlas, jelikož šlo o Maxe, tak by mu to stejně prošlo :+1: Tým pod tlakem Maxových prasáren začíná být kvůli veřejnosti už nějak nesvůj, jen tak dál :crazy_face:

went off track and gained an advantage… jasne definovane v pravidlach, neni co riesit za mna