Mazepin sa opäť ohradil proti sankciám na ruských športovcov | Magazín F1 - F1online.sk

Mazipic ma absolutne nezaujima ani ziaden rusky sportovec. Kazdy rusky sportovec co kvici, ze mu uberaju nejake pravo sportovat ma dve moznosti.
moze ist naspat do ruska a sportovat co mu hrdlo a telo raci na podujatiach, ktore organizuju rusi a spriatelene narody, alebo sa moze rozhodnut, ze ten “prehnity” zapad je pre neho lepsi a v tom pripade nech necha na ambasade rusky pas a poziada niekde o politicky azyl. Neverim, ze by ho niekde na zapade neziskal.

At se tam vsichni mezi sebou povrazdi, je mi to jedno aspon bude klid.

Ukrajina sa nechala nahovoriť, aby zaútočila na Rusko? Si normálny? Aj teraz sa celý svet bojí do konfliktu priamo zapojiť, lebo sa Rusko vyhráža jadrovými zbraňami. Ak by niekto napadol priamo Rusko, tak tu máme do pár minút celosvetový jadrový konflikt. Čo by z toho kto mal? Čo by z toho mala Ukrajina? To len Rusko sa snaží vytvoriť obraz, aké je dôležité a každý sa ho obáva a spriada plány, ako sa ho zbaviť. Inak je všetkým nejaké zaostalé Rusko úplne ukradnuté a len chcú, aby sa hralo na svetové impérium na vlastnom piesočku a ostatným dalo pokoj.

Ak by si si myslel, že ťa sused chce napadnúť, tak by si mal predovšetkým informovať príslušné orgány a pripravovať sa na to, aby si sa pred susedom ubránil. Pretože ak by si ty prvý napadol suseda, tak by si bol ty tým útočníkom, ktorý si zasluhuje trest a tvoj sused by bol obeťou, ktorá nič nespravila. A hlúpe výhovorky, že si od niekoho počul, že ťa chce napadnúť, tak si ho predbehol, by ti nijak nepomohli.
Aj keď táto analógia sa tu veľmi nehodí a vzhľadom na veľkosť a vojenskú silu Ruska a Ukrajiny by sa tu hodila skôr analógia: “Susedov 10 ročný syn, ktorý sa hrá s hračkárskymi pištoľami, si chcel požičať nožík od muža z vedľajšej ulice, ktorého nemám rád, preto som mu strelil do hlavy brokovnicou.”

2 Likes

Tak tak. Toto sme naposledy zazivali po nastupe Hitlera k moci. Vyhadzavat z prace koli rase

1 Like

uzitocny idiotko prijechal…

Ok, pristúpim na tvoju hru. Prečo teda tá zlá Ukrajina už v roku 2017 na Rusko nezaútočila?

Nepýtaj sa logické otázky, na to nikdy nemajú odpoveď lebo im to Blaha nevysvetlil tak majú skrat v hlave. Je ale vtipné ako sa ich rétorika a argumenty menia postupne od začiatku vojny podľa toho s čím ruskí trollovia prídu. Najskôr bôl primárny dôvod údajná denacifikácia. Keď im to nikto nežral, vymysleli si údajné chemické zbrane (dokonca som videl teórie že to boli vlastne oni kto začal šíriť koronavírus pomocou netopierov). Aj na tom sa všetcia len zasmiali tak teraz vyťahujú rozprávky že Ukrajina ich chcela napadnúť a dokonca s pomocou jadrových zbraní. Takto to presne vyzerá keď ľudom chýba čo i len trochu kritické myslenie a vôbec sa nezamýšlajú nad tým, že to nedáva absolútne žiaden zmysel. Zvykli sme si už. Ale najvtipnejšie na tejto smutnej vojne je ako sa ukázalo v akom stave je ruská armáda. Tvária sa ako svetová veľmoc no nevedia obsadiť ani Ukrajinu a prakticky túto vojnu už prehrali. USA a Čína sa nich budú už len smiať keď uvideli ako na tom reálne sú. No nečudoval by som sa keby hecnutá Ukrajina získa naspäť v najbližšej dobe ešte aj oblasti ktoré doteraz nemali pod kontrolovou. Väčšiu potupu si Rusko ani nemohlo spraviť a ukázalo sa, že jediné čo majú sú jadrové zbrane. A pozrel by som si aj tie v akom sú stave vzhľadom na ich komickú neschopnosť.

2 Likes

absolútny súhlas so všetkým… som rád, že na tomto fóre prevažujú ľudia s rozumným názorom, resp. schopní kritického myslenia, ktoré zas evidentne chýba tým druhým.

len jedna poznámka: musím si zapamätať, kto má má tento nezvrátený a propagandou neskreslený pohľad, budem inak vnímať aj argumenty k F1 téme :wink:

Väčšinou to celkom sedí. Keď začala vojna, tak som si hneď všimol, že ľudia, ktorí sa vyjadrovali primitívne a absurdne k F1 sa rovnako vyjadrovali aj ohľadom vojny. Aj keď v dvoch prípadoch som bol celkom prekvapený. V prvom prípade sa človek, ktorého som podľa jeho vyjadrení k F1 pokladal za obyčajného trolla ktorý len zámerne provokuje, začal vyjadrovať k vojne skutočne rozumne. A v druhom prípade, to bolo naopak.

1 Like

výnimky potvrdzujúce pravidlo :slight_smile: ok, ďakujem aj tebe za triezvy názor

Ten chlapec niekomu niečo urobil? Tak prečo je sankcionovaný?
A prečo mlčíš pri Americkej agresii po celom svete? Veď ako píšeš, “mlčať znamená ticho podporovať agresiu”.

Asi rovnakú ako my tu.

Vtrhne zlodej k susedovi so zbranou v ruke vs vtrhne tam policajt so zbranou v ruke … Je v tom trosku rozdiel aj ked ty ho nechces vidiet.

Keď nemáš argument, nereaguj na mňa. Keď ho máš, tak ho spomeň. Nie sme hádam v škôlke. Stále čakáme na ten tvoj dôvod prečo by Ukrajina napadla Rusko keď jediný dôvod prečo nikto priamo nepômože Ukrajine je strach z jadrových zbraní, ktoré by ten psychopat nemal problém použiť v prípade útoku nejakého štátu na nich. Veď sa zamysli trochu aspoň. Čo by z toho Ukrajina mala? Akú by mali vôbec šancu poraziť Rusko ktorého armáda by bola určite motivovanejšia pri bránení ako pri útoku. Veď by nemali žiadnu šancu a boli by akurát tak na oplátku vymazaní z mapy.

No keďže si zrejme ruský troll, čo žije v Rusku, tak v tejto vete máš pravdu. :slight_smile:

Áno, niekedy je lepšie mlčať. Ako napríklad v tvojom prípade je mlčať zlato. :smile:

1 Like

pekne si sa nazval

A presne o tom píšem, aký policajt???! Sú to vrahovia a teroristi ktorí majú na svedomí milióny nevinných životov!