Mazepin o Baku: Schumacher nemôže čakať, že to so mnou bude mať ľahké | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Azerbajdžanu priniesla aj fotofiniš medzi Nikitom Mazepinom a Mickom Schumacherom, ktorému však predchádzal potenciálne nebezpečný súboj na bakuskej cieľovej rovinke, kde sa Mazepin pokúsil zavrieť svojho nemeckého kolegu. Schumacher sa na Mazepina okamžite posťažoval vo vysielačke, no Rus hovorí, že vo svojej obrane nevidí problém. Zároveň odkazuje, že Schumacher nemôže čakať, že to s ním bude mať jednoduché.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/33004/mazepin-o-baku-schumacher-nemoze-cakat-ze-to-so-mnou-bude-mat-lahke

To čo predviedol Mazepin pri bránení bolo čisté zúfalstvo. Takéto manévre do F1tky nepatria, samozrejme, že sa od neho neočakáva, že svojho tímového kolegu pri každej príležitosti pustí pred seba bez boja, ale toto bolo úbohé.

3 Likes

S týmto názorom sa nedá nesúhlasiť :+1:

Ľahké a nebezpečné sú 2 veci ale chalan ich asi nechápe :woman_facepalming:

A rovnako mu nedošlo že zatiaľ to s nim Mick ma dosť lahké aj tak.

Tento chap by vytočil aj Ježiša :joy::woman_facepalming:

Ale baví ma ako stratil masku toho ako on s nim chce vychádzať a už zrazu je to Schumacher :joy::joy::joy:

Odporučila by som sa viac koncentrovať na svoje výkony.

1 Like

Gunther, urob s ním poriadok. He can not fok smash his teammate…

3 Likes

Mazepinov “spatial awareness” je pod bodom mrazu… potvrdil to doteraz na kazdej VC (vratane fp a kvaldy)… podla mna je len otazkou casu, kedy niekoho posle mimo v spatnej chvili… s Mickom to bolo len tak tak…

2 Likes

Nikita dostava od Micka nakladacku na kazdej trati, nestiha za nim a tak jedine co mu zostava je robit taketo prasaciny.
Ale to sa lahko robi a potom sa lahko hovoria taketo reci ked mas tatkove peniaze za ritou

1 Like