Max: Nechcel som sa nikoho dotknúť, no nemusíte to nafukovať | F1online.sk

Max Verstappen a jeho vysielačky. Holanďan nemá vo zvyku dávať si servítky pred ústa a už vôbec nie do vysielačky krátko po nejakom tom incidente. Aj v Portugalsku použil počas voľného tréningu slová, ktoéá nie každý dokázal pochopiť ako dôsledok emocionálne vyhrotenej situácie.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14652/max-nechcel-som-sa-nikoho-dotknut-no-nemusite-to-nafukovat