Massa: Schumi makal viac, Hamilton je väčší talent | F1online.sk

Nechci po mne protiargumenty, ked prinesies len vymysly. Argumentuj vecne a ubezpecujem ta, ze sa dockas protiargumentov alebo suhlasu.

No ak nezvladas diskusiu o F1 bez urazok a utokov, tak radsej nepis vobec nic. Nie som na to zvedavy.

Hore som ti napisal par veci, ale sa zda ze tomu nerozumies. Vsetko su to veci, ktpre sa realne stali. Kludne si to mozes dohladat ak to zvladnes…

Jasne, ze sa nemusi snazit a makat a vyzera to z jeho strany vsetko tak jednoducho ked nema poriadneho kolegu (bottasku by znicil ak rubens aj felippe) a vyvaza si zadok v aute, v ktorom by kazdy vyzeral ako neporazitelne monstrum