Massa o Rascasse: Brawnov nápad, Schumacherovo prevedenie | F1online.sk

„Trvalo mu celý rok, kým mi povedal, že to spravil úmyselne. Celý jeden rok. Opýtal som sa ‚ako si to mohol spraviť?‘ Napokon sa ukázalo, že každý v živote robí chyby a toto rozhodne bola chyba,“ skonštatoval Felipe Massa.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/11307/massa-o-rascasse-brawnov-napad-schumacherovo-prevedenie

Teď je z něho ležák…

Tady jak zničil titul v DTM 1990 Ceccotovi

tak michael mal velmi zaujimiavy pristup k pretekaniu. vzdy vedel priniest nieco silne na trat. ale je to ako ako je napisane v clanku. obcas mu preplo v hlave.

Obcas? :smiley: 2-3x, za celu karieru od 1991-2006 a potom 2010-2012 povazujes za obcas?

Sa spamataj…

On to aspon priznal, su piloti, ktori si taketo veci ani nepripustia, a nikdy nepriznaju,

tak miso si myslel, ze mu prejde vsetko v 94 odpalil hilla a preslo mu to a to bola zo strany fia velka chyba, lebo takychto zakerakov treba hned od zaciatku trestat tvrdo. potom to iste zopakoval v 97 a tam ho defacto nepotrestali tiez, kedze on o titul prisiel lebo vyradil seba zatial co villeneuve sice s poskodenym autom ale dotiahol to do ciela, takze ta diskvalifikacia misa bola tak aby sa nepovedalo, lenze tu mala nasledovat diskvalifikacia aj z dalsej sezony aby sa nemcur poucil, lenze to si proti ferrari uz mosley dovolit nemohol, lebo bernie rozbehol akciu s nazvom ferrari na vrchol a toto by ich uplne zarezalo

co priznal? nepriznal naraz do hilla a ani do villeneuva a ani to parkovanie v monaku verejne nepriznal
potom v 2010 rubensa skoro natrel na mur v plnej rychlosti

Povedal človek čo má silne reči za klávesnicou a jedine čo vie je kritizovať :clap::clap::clap: keď dosiahneš v živote aspoň desatinu čo on môžeš niečo hovoriť

nemusim byt majster sveta, aby som si dovolil otvroti hubu cez forum… aj tak je to pravda a takychto veci bolo viac… :nauseated_face:

ty si toho exemplárnou ukážkou

Nepapagájuj tu mýty prosím

Já jsem Schumacherovi fandil, ale že to byl na trati velký křivák nejde popřít.

Zaujímavá informácia. To by aj vysvetľovalo, prečo sa Brawn o tejto kauze vyjardoval vždy rezervovane

1 Like

A čo si pane Hogare predstavujete pod pojmom veľký krivák? Existuje aj malý krivák? Schumacher mal pár incidentov rovnako ako iní piloti, akurát, že u nich sa to nevyrevuje stále dokola… V porovnaní s tým ako sa jazdí dnes - kolizie, vytláčanie z trate apod - bol Schumacher ešte džentlmen…

Džentlmen? To fakt teda ne, měl tolik kontroverzních blikanců že to jednoduše nejde zapírat. Ale měl také obrovský talent.

soráč, ale toto neberiem. U Schumachera bolo za “kontroverzní blikanc” považované aj to, keď súperovi prekrížil dráhu a ten musel ubrať plyn. Piloti typu Perez, Grosjean, Magnussen pod by v Schumacherovej dobe dostávali niekoľko trestov každé preteky…

1 Like

Webber zrobil to isté massovi vo fuji 2008 dokonca v daždi a spomínaš si na to?
A incident z hillom kde to bolo 50 na 50 spomenieš no silverstone 95 a monza 95 či japonsko 97 a kanada 98 z hillovej strany bolo v poriadku?

sorry ale nie som encyklopedia. ked sa chces o tom porozpravat tak postni link alebo screenshot.

Takže nespomínaš len si potvrdil apiho tvrdenie že u schumachera sa bralo všetko katastrofický. Dal som ti roky aj trate na ktorých sa to udialo čo viac chceš, googli si v tom macher.