Massa neustupuje: Boli to ukradnuté a zmanipulované preteky | Magazín F1 - F1online.sk

vsetci vieme, preco to Ecclestone hlavne vyslovil …

2 Likes

To by ale musel chtít odškodnění Hamilton, a ten nechce peníze, ale titul (zatím, třeba si to časem rozmyslí :smile: ).

Třeba taky bude chtít. Ale i kdyby se do žádného sporu nikdy nepustil, tak se můžou někteří třepat ještě hodně dlouho.

Tak toto sa dúfam nedá, meniť výsledky v noci po pretekoch na to sme si aj zvikli ale po 15 rokoch to by už bola aká blbosť.

Jo, třeba se toho taky dožijeme :smile: .

Lewis Hamilton offered sensational £40m deal to seal his 'dream' Ferrari move za u ji ma ve, silly season zacala nejak skoro :smiley:

2 Likes

Však právě, třeba se ještě dočkáme sporu Lewise se Straussem o název na výrobu formulových kombinéz. :grin:

1 Like

Kdo ví, třeba se dočkáme.
V každém případě by po takovém přestupu vznikl pořádný chaos s přestupy pilotů.

ja si myslim, ze to neklapne

On už ten jeho spor s výrobcem hodinek Hamilton byl mimořádně trapný.

Právě na základě téhle trapnosti jsem se nechal motivovat pro další pohádku.
Max myslím taky v nějakém sporu neuspěl.
Asi to bude nějaká nová móda lézt někomu do zelí.

Každý dělá co může. ABI se soudí o jméno s Budweiser asi 120 let a pořád je to baví tak to holt po jejich vzoru zkoušejí i ostatní.

Budweiser je dokonalý příklad světové spravedlnosti. V některých státech je spravedlnost na české straně a jinde zase vyhrávají Amíci.

Právníci jsou speciální lidská genetická modifikace. Pominu-li rozvody tak mám na terapiích nejvíce advokátů. Nedivím se jim když totiž poslouchám to zlo které vyvolávají tak se z toho občas taky musím vypovídat. Já to ale dělám v hospodě s kamarády a neotravuji tím psychology.

3 Likes

Vůbec se tomu nedivím, když musí obhajovat výrobce před lidmi, kteří suší kočky v mikrovlnkách a koupou v automatických pračkách.
Taky by mě z nich asi šlehlo.

1 Like

budweiser je po kauze Dylan Mulvaney odpisany :slight_smile: do rovnakej riti smeruje Adidas, Ford a dalsi.

1 Like

O tom nic moc nevím. Sice jsem nakoukl do netu, ale nechce se mi věřit, že by chlapi přestali kvůli podprsenkám pít pivo.

Bohuzel trpime za tu odvekou slepotu, nejsme na to zvykli, z komercniho hlediska propadak, adidas za pul roku nepolozis…

Jestli vylívali jejích pivo jako protest, tak to Budweiseru pouze zvýšovali obrat.

1 Like

Myslim ze pravne je to osetreno tak, ze amici nesmi prodavat tady a naopak, nebo pod znackou BUD.