Masi to neustál, na pozícii riaditeľa pretekov končí! | Magazín F1 - F1online.sk

To, o čom sa potichu šepkalo, je dnes realitou. Michael Masi po zbabranej Veľkej cene Abú Zabí končí ako riaditeľ pretekov Formuly 1. Na tomto poste ho nahradia Eduardo Freitas a Niels Wittich. Táto dvojica sa bude striedať na Masiho bývalom poste.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/55024/masi-to-neustal-na-pozicii-riaditela-pretekov-konci

Mediálna a zákulisná kampaň Mercedesu teda bola úspešná. Snáď aspoň konečne tu niektorí prestanú zasierať diskusie deň čo deň.

6 Likes

Masi urobil chybu a zaplatil za ňu… Som zvedavý ako sa bude dariť jeho nástupcom.

Ono celkovo aby tímy vyplakávali u “rozhodcu” bez vyzvania je celkom zcestné

2 Likes

Vysílačky končí v TV. Takže vyplakávání už neuslyšíme.

Snáď už limitom trate budú biele čiary a nie na každej GP niečo iné, podľa toho ako sa Masi vyspal.

6 Likes

Takze f1 sa oficialne premenovala na formula mrdcedes🤮 a dvaja riaditelia pretekov je napad hodny genia, jeden rozhodne tak v jednej veci a druhy v tej istej veci inak lebo vsak uhol pohladu.
Timom by som uplne zakazala komunikovat s riaditelom pretekov. To, ze to nebude zverejnovane pocas pretekov neznamena, ze to nebudu stale skusat.

1 Like

Divím se, že Masi neodstoupil sám.

3 Likes

keby si cital pozornejsie predtym ako nieco napises, je tam napisane, ze na pozicii riaditela sa budu striedat…

1 Like

Tak Mercedes zatlačil pokiaľ im pomáhal tak bol za priateľa ale ked nechal aby sa o titul jazdilo to im už nevoňalo.

3 Likes

A presne toto robis ty! Deň čo deň zasieraš svojimi prispevkami a nielen na túto tému, ale všeobecne na celý Mercedes! Videl si tu mňa, aby som na niekoho kydal ako ty? Ako Chroustal, ako marcifanda? a ďalší… Vy ste tí, ktori zasierate hejtamy vždy keď sa len šepne na tému Mercedes, Hamilton, Wolf…

2 Likes

Čo nariekate​:rofl: ten váš darovaný titul stratil na hodnote​:rofl:či sa vám to páči alebo nie​:rofl: Už navždy to bude Masiho titul :rofl:

4 Likes

si trápny, ako vždy… to že nefandiš mercedesu je v pohode, nikto to od teba ani nechce, ale svojimi hejtami na Mercedes…si trápny… Ja im fandim, ale nenadavam tu na inych. A bolo by čo aj na tych červených, ale 10r. som už mal davno.

3 Likes

a tebe to vonia? ten darovny titul Verstapenovi?

1 Like

Ani by mi nenapadlo aby som sám od seba riešil tuto dávno vybavenú vec. Vy s tým začínate v kazdej diskusii a ja občas zareagujem keď vidím jasnú a lahko vyvratitelnú hlupost :slight_smile:

Každopádne odo mňa už neuvidíš nič k tejto téme. Ja som spokojny že Verstappen zaslúžene vyhral titul, užívam si nové monoposty a teším sa na novú sezónu :slight_smile: Uvidíme teda kto tu bude aj nadalej opakovať svoje dezilúzie.

4 Likes

no ok, tak snad bude konecne ticho.
inak zaver podlednej sezony DTM bol tiez “paradny” pan dostal za odmenu F1. No uvidime ako mu to pojde.

3 Likes

To jo no :smiley: Masi jde od válu a to že Mercedes dostal jezdecký titul v DTM taky slušným shitStormem tu nikdo ani neví :smiley:

Počkaj, počkaj… tO BoLA iNá sItUÁcIa

1 Like

Trápne je skôr, že si tu asi krátko, a netušíš, že @luciakanky je žena.

4 Likes

Za mna osobne je to blamaz. To mi pripomina Juventus a jeho ovplyvnovanie rozhodcov.

Hlavne som zvedavy ake to bude mat nasledky do buducna. Podla mna velmi negativne, kedze kazdy dalsi nastupca bude mat strach robit rozhodnutia zo strachu z vypovede.
Chyba tam jednoznacne respekt ktory si podla mna Masi (aj ked velmi kontroverznym) rozhodnutim ziskal. Charlieho uz asi nikto nenahradi ale takymto pristupom ani nieje sanca. Merc zase ukazal svoju politicku silu ale tu si myslis, ze je to cez.

6 Likes

pod toto sa podpisujem.
Ak Masi slapol do ■■■■■, tak Sukajem to roztrel po celom FIA palaci.
Integrita musi byt, tak je to spravne…

2 Likes