Marko zhodnotil všetkých pilotov Red Bullu. Vzťah Sainza a Verstappena bol vraj toxický | Magazín F1 - F1online.sk

óóó, ďakujem za uznanie, aj ty sa maj :wink:

Áno áno uznanie.

No tak ešte raz, ďakujem :kissing_heart:

Naopakuj a nájdi si niečo vlastne. Je to smiešne keď niekto nemá vlasnte nápady a len kopíruje. A hlavne, hľadá si tu schizoferenickych spojencov.

Súhlasím, máš opäť pravdu a ešte si originálny a máš skvelé nápady. Gratulujem. (náročné, ale rozlúštil som to, čo si napísal) :slight_smile:

Áno áno áno …… mozek

no už sa opakuješ: “Naopakuj a nájdi si niečo vlastne. Je to smiešne keď niekto nemá vlasnte nápady a len kopíruje.” :rofl:
A spisovne je “mozog” - zas si sa niečo nové naučil. Ak ešte s niečím potrebuješ pomôcť, tak môžem pomôcť :wink:

Trapko nájdi si kamosov pripadne ženu. Ak vôbec vieš čo žena je.

hmmm, asi vieš o čom píšeš, trošku mi je ťa aj ľúto :kissing_heart:

Áno áno chod za mamou nech ti uprace v hlave a detskej izbe.

tak teba by som odhadol na 14-15 rokov? Či som to prehnal? Také frázy sme používali na strednej. :rofl:
Alebo vek ide ďalej a inteligencia ostáva rovnaká? A čo toľká nervozita? Obmedzená slovná zásoba, obmedzené… :kissing_heart:

Nečítam čo tu píše tvoja mama alebo kto. Nájdi si kamosov a chod von. Neobťažuj ma

ale veď ty obťažuješ mňa svojimi infantilnými komentármi :slight_smile:
Napísal si hlúposť, dostal si to argumentačne vysvetlené. Nedal si protiargumenty, len sa tu opúšťaš, plačeš. :sob: :sob: :sob: Fakt mi ťa je stále viac a viac ľúto. Si sám? Nájdi si kamošov a choď von (opäť slovník zo strednej, prípadne ZŠ). Si celkom smutný prípad :kissing_heart:

Dobre dobre už máš babu či prasis mamu ?

Zas plačeš? :sob: Útočným štýlom ukazuješ aj mieru svojej inteligencie. Takto budeš celé prázdniny sám. Ale ak potrebuješ, môžem si s tebou popísať a zas ťa niečo nové naučiť. Napr. niečo z histórie F1 (štatistiky dohľadám za teba, tak ako predtým, ak to nezvládaš), pomôžem doučiť slovenčinu, tiež to je poľutovaniahodné… Hlavne sa neopúšťaj, vyzeráš po takýchto príspevkoch dosť zúfalo :cry: :cry: :cry:

Áno áno áno matkopich

To stále opakovanie je nejaká porucha porucha porucha? :rofl: Urážanie na úrovni školáka asi bude výsledkom nudných prázdnin? Alebo sa ti nedarí poskladať lego? :kissing_heart:

“áno áno áno”
“dobre, dobre”
“áno áno”
“áno áno áno”
“áno áno”
“jasne jasne” … vyzerá to na nejaký tvoj tik? Koktavého pri písaní som teda ešte nezažil :smiley:

“chod za mamou nech ti uprace v hlave a detskej izbe.”
“Nečítam čo tu píše tvoja mama alebo kto.”
“už máš babu či prasis mamu ?”
“matkopich” … mamička ti dala zaracha, alebo je iný dôvod, prečo si na ňu takto nahnevaný? Zdôver sa, možno ti môžem pomôcť :rofl:

Bla bla bla matkopich.

porucha ostala, zrejme som všetko trafil. No uvidíme, kam sa to dá s tebou dotiahnuť? :slight_smile:
S tak jednoduchou bytosťou som hádam ešte ani nepísal. :thinking:

Áno áno áno matkopich