Marko: Verstappen a Hamilton sú na jednej úrovni a ďaleko pred ostatnými | Magazín F1 - F1online.sk

Úvodné dve podujatia novej formulovej sezóny nám ukázali, že máme dvoch kandidátov na získanie majstrovského titulu; k Lewisovi Hamiltonovi, ktorý v posledných rokoch vyhrával ako na bežiacom páse, sa pridal Max Verstappen. Monoposty Mercedesu a Red Bullu sú si výkonnostne pomerne vyrovnané a zdá sa, že sa máme na čo tešiť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/27238/marko-verstappen-a-hamilton-su-na-jednej-urovni-a-daleko-pred-ostatnymi

podla mna ho Hamilton ku koncu stintu na mokrych uz dotahoval, este 5kol a ma ho…
na suchych to iste, az kym Russell neprepustal poziciu v idealnej stope :shushing_face:
toto malo byt dalsich 25bodov :man_facepalming:

Ich auta su na jednej urovni daleko pred ostatnimi.

Nie sú konkrétne na jednej úrovni, skôr je to také mierne balansovanie, raz jeden a raz druhý, napríklad v Q vie byť rýchlejší RB a v závodnej rýchlosti si vedia byť vyrovnaní, hej, ale nie vo všetkých sektoroch, niekde získa Merc a niekde RB, je to komplikované. :smiley:

1 Like

Takze specificky typ človeka z F1 uznáva aj Hamiltonove kvality. O Maxovi toho narozprával dosť ale takto pochválit aj Lewisa?!

" Max sa každými pretekmi niečo učí. Ešte je mladý." - nie, nie je. Respektíve, vekom podľa občianskeho preukazu áno, ale je tam už dosť dlho.