Marko sa hnevá: To bolo veľmi športové, Mercedesy | Magazín F1 - F1online.sk

Pomohol dnes McLaren Valtterimu Bottasovi a Lewisovi Hamiltonovi? Dostal Lando Norris pokyn, aby zabrzdil Maxa Verstappena? A kto ho vydal? Bol to Mercedes či nebodaj priamo Wolff? Takéto otázky sa po sobote azda preháňajú hlavou Helmuta Marka, ktorý sa hnevá na blok tímov s pohonnými jednotkami Mercedes. Vyčíta im, že Verstappen prišiel o pole position.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28151/marko-sa-hneva-to-bolo-velmi-sportove-mercedesy

Tak vidíme čeho je schopný Marko, ještě přesvědčí Maxe že Mercedes týmy staví blok proti němu a můžou se s útokem na titul rozloučit…kdy už toho blázna někam zavřou.

No Max začína mať tlak :rofl: a Marko podtlak :joy:

1 Like

Ja neverím, že v akomkoľvek ohľade by boli v McLarene ochotný robiť Mercedesu podržťašku.Tvrdia, že chcú v najbližšej dobe bojovať o titul, tak potom musia kašľať na to, čo by náhodou chcel Mercedes.

ja to beriem ako taku medialnu hru rozhodit supera.

Lando Norris robil Hamiltonovi zákryt v Q2
(Či chtiac alebo nechtiac 🤷).

1 Like

Ak bude v tej dohľadnej dobe stále Mercedes v F1, tak sa postarajú o to aby im Mclaren nestál v ceste.

To sa hovorilo aj o Renaulte, keď Red Bull vyhrával tituly.

Hej ale “žabožrúti” nie sú Nemci, Mercedes je iný v tomto celom, prečo potom nedajú motor Red Bullu?

Prečo by to robili?

Aby priniesli väčšiu šou do F1? Neviem. Oni si dobre vykalkulujú komu dajú PU a komu nie, a zatiaľ Mclaren je také levíča, čo nehryzie :smiley: ale už má “drápy”. Keď bude Merc stále na čele a Mclaren ich začne ohrozovať, budú tam určite nejaké politické pletky, nikdy nevieš, pokiaľ z toho nebude Ineos Racing, tak Mercedes bude hrať takéto zákulisné hry, ak bude treba.

Marko chod uz prosim do dochodku🤬

Nejaké drobné zákulisné hry Mercedes môže hrať, ale ak bude McLaren dobrý, tak im to bude prd platné rovnako ako to bolo prd platné Renaultu.

Tož uvidíme ako to bude, dosiaľ ich nik s ich motorom neohrozil. :slight_smile:

Ono to príde. Cítim to vo vzduchu. :slight_smile:

Ohrozit medak nemozu, pokial tam budu ako tovarensky tim. Ak ho kupi INEOS, potom moze prejst prevaha na stranu McL, alebo AM.

To aj ja dúfam, lebo Mclaren si to podľa mňa zaslúži po tých rokoch “trápenia” s Hondou. Aj celkovo (len môj názor) je to taký sympatický tím s Landom a teraz aj Ricciardom v tíme, len sa obávam, že ak budú mať možnosť vyhrávať, tak to bude medzi Landon a Riccim trocha dusno.
Ja som kedysi nemal rád Mclaren najmä kvôli Dennisovi, ten mi prišiel veľmi nesympatický, aj keď im pomohol k mnohým úspechom. Teraz sa mi to viac zdá ako ten “pravý Mclaren”, keď to ešte Bruce Mclaren založil, že to ide tak viac v tej “pôvodnej ceste”, v pôvodnom štýle, nielen kvôli farbe :smiley: ale celkovo to dáva taký pocit. :slight_smile: