Red Bull bude ďalším z dlhého zoznamuj tímov, ktoré v Rakúsku nasadia veľký balík vylepšení. Ak máme veriť zákulisným informáciám, môžeme s istotou povedať, že tím zrýchli, pretože okrem iného bude prvýkrát v sezóne pod hmotnostným limitom. Bývalý zamestnanec firmy Helmut Marko tak označil Red Bull za spolufavorita rakúskeho víkendu.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237008/marko-pred-rakuskom-neodpisuje-red-bull-prvykrat-budu-na-hmotnostnom-limite