Marko osolil Pérezovi domáci víkend: Ak v F1 nepodávate výkony, kontrakt je vám nanič | Magazín F1 - F1online.sk

Tsunoda tam už je o 2 roky déle než měl být.

2 Likes

Tak ty si ten dickpic videl? :smiley:

Stav si opisal dobre, ale ja nejak tiez citim, ako pisala Evka, ze Jukiho tam perspektivne nevidim… Nie len skrz rychlost.
Skoda, ze Pereza nevysmarili skor a neporovnali ich.
Pripadne 25 Max+Liam a Juki+predsalen Franco? A ak 26 Juki odide, Hadjar…

2 Likes

Aj keď som fanúšik malinoviek (teda Maxa, ktorý tam ako jediný ostal), jeden CEO takej korporácie nemôže mať ani náznak aféry s niekým, kto nie je aspoň šéf FIA alebo FOM. To by bolo gay ale aspoň by to vysvetlilo protežovanie Maxa u komisárov. To by to boli pravé Game of Thrones a tlieskala by som. Ale jeho asistentka? Ten chlap sa načisto zbláznil.

Neměl, ale Honda to zaplatí.

1 Like

Je to rozkošný tamagoči, ale Cola ukázal, že sú lepší. Priebojnejší, zaujímavejší, výraznejší…

ty sa toho nebojis :smiley: snad sa tu nespusti shitstorm

@Matti oni sa myslim nejak nedavno aj vyjadrili, ze sa chcu naplno navratit k tej “akademii mladikov” skrze B-team, nieco take som kdesi na nete zachytil, to mne tam zas nepasuje ten externista Colapinto :smiley: ale tak to su potom take zaujimave medziteamove boje o pilotov, ake sme uz parkrat videli

Colapinto si podla mna miesto v F1 zasluzi

5 Likes

Jezdecká situace v RB je trest za to, že ještě před měsícem měli ze čtyř jezdců tři svého druhu platiče, každého jiným způsobem. Teď snížili stav na dva :smile: , ještě jim asi budeme muset dát chvíli na znormalizování stavu. Colapinto jezdí fakt dobře, ale upřímně řečeno si myslím, že RB by mu neměl dávat přednost před vlastním juniorem, který ho v F2 porážel. Když nedají Hadjarovi šanci, nemůžou vědět, jestli nebude stejně dobrý, možná i lepší. To pak ať tu juniorku i samotnou akademii rovnou zruší.

2 Likes

Jj, aj som pisal, ze Franca by som radsej inde.
Ale Juki stoji uz dlho na mieste, dlhsie ako max do buducej sezony to nema zmysel…
Hadjar sa vyslovene nuka a uvidime kto dalsi.

Kazdopadne buduca sezona je v tomto brutalna.
Tolko jazdeckych zmien, novacikov, Ham vo Ferrari, bude super sledovat tie pribehy.
Plus velka nadej na suboj viacerych top timov od uvodu sezony (snad). A od 26 nove pravidla…

3 Likes

Colapinto by se do RB-B asi hodil. Je to tým přesně pro něj.
Ale nevidím v tom smysl po RedBull, z jakého důvodu by ho měli přetahovat.
Je tam Hadjar, blíží se Lindblad u kterého si Helmut mlaskal, že se udělalo to pravidlo od 17 let.

2 Likes

Mají to tihle kluci těžké. Musejí být rádi, když se jich ujme akademie týmu F1, ale zároveň se tím zapikají v týmu, který jim třeba šanci nikdy nedá a jiný tým jejich problém řešit nebude. Třeba po něm sáhne Audi, ti by mohli. A Mick by zase utřel, což bych mu nepřála, ale někdo vždycky musí z kola ven :woman_shrugging:.

1 Like

A ja se tak snazila , kdyz tady Evap nebyla :upside_down_face:

1 Like

Souhlas, ale uz nekolikrate zaznelo … dokonce i od Pepy , ze F1 monopost je velice specificky a tudiz forma v F2 neni vzdy prime umerna vykonum v F1.

Rozhodne si Hadjar nejaky trenink v F1 zaslouzi … ale muj tajny kun preci asi zustane Francko…

Stejně musí z Williamsu pryč, jestli se někam chce dostat. Ten je na 3 roky zavřenej.
Audi pro něj není, to je vražda kariéry.
Jinak všude asi plno… Racing Bulls nebo nic. :slight_smile:

1 Like

Myslim si, ze oni tusi, ze by Juki mohl byt potencialne rychlejsi nez je Checco , ale nejsou za nim tak velke penize a hlavne byt rychlejsi nez Checco je jedna vec , ale oni potrebuji nekoho super rychleho , talent ,… ktery muze ( kdyz se neco pos… ) nahradit Maxe . A to bohuzel Juki neni a nebude … skoda

2 Likes

Takeho potrebuju, ale obavam sa, ze zatial takeho nikoho nemaju.
Ani sami nevedia, ci a kedy Max odide a dovtedy zase az tak supertalent mozno ani nechcu :smiley:
Tazka situacia…
Nech uz je Juki akokolvek rychly, mne nepride smart enough pre taku poziciu, ak ma chapes :slight_smile:

2 Likes

podla mna im bude stacit aj dvojka perezoidneho typu pokial spravia na 26 dobre auto a Max by tam ostal

Ale prave tie alternativy, napriklad keby tam Max neostal, su strasne zaujimave :smiley:

3 Likes

Kdyby slo jen o Maxe a jeho rozhodnuti tak i r26 duveruji … ale bohuzel, myslim si, ze hlavni strateg je jeho otcko toxicky Joss … ktery se ho snazi narvat vsude jinde nez v RB a je mozne , ze to Maxovi tak otravi , ze skonci s F1 nadobro.

No uvidime , na druhou stranu by me nevadilo prime porovnani Maxe s nekym silnym v jinem tymu , jako budou mit ve Ferr Lec/Ham.

… je tu taky jeden mladik v papayovom (a neni to Brit :shushing_face: )

1 Like

To mate tak, RB obetoval tento rok 1. miesto v konstrukteroch ale to este nevedeli, ze vlastne obetovali aj to 2. :rofl:

ahhh to by bylo krasne … :heart:

pak bychom mohli pokracovat v debate jestli je dobre mit jednicku a dvojku ci ne … v pripade PIA vs MAX to by byla slupa … @Evap ze ?

1 Like