Marko o Ferrari: Všetko pokazia. Je škoda, že robia toľko chýb | Magazín F1 - F1online.sk

Vadi mi ta jeho, jejich vyjadreni a chci na to poukazat, o nic jineho nejde, chci sledovat prestizni serii, nechci stat na schudku a sledovat kolotocare na detskem autodromu, presne tak to totiz diky nim vypada.

Diktovat Markovi nemuzou, ale zaroven nechteji pac se jim to libi, meetingy maji na to dost casto, bohuzel jejich medialni obraz je amatersky.

1 Like

Tak to vyzerá kvôli všetkým tam preboha. Každý tam bojuje za svoje či už čisto alebo špinavo. Mercedes nie je výnimka. Ja ťa rozumiem ale netvár sa že RB sú jediní zlí. To je celý môj point.

Pozor, je jasne ze RB neni zadna vyjimka, priste treba okomentuji jiny tym, na jine tema, od toho tady ta aplikace je…

Veď chápeme sa. Neber to v zlom. Len si zastanem svoj tím ako každý fanda :slightly_smiling_face:

1 Like

V pohode, je fajn ze se to nezvrhlo do nadavek…:sunglasses:

1 Like

Ak podvadzali nemali by byt potrestany? Podvadzanie je potom aj podlaha. Ci?

Presne.
Helmut nech si zvyká, že ľudí nebaví dominancia. Tak ako ľudia skôr ocenili výkon niekoho ineho ako víťazného Lewisa, tak to bude aj s Maxom. RB môže hovoriť čo chce, ale majú najrýchlejšie auto…pretože Max vyhral aj napriek veľkej chybe čo spravil - hodiny so šťastným koncom. Z tohto pohladu piloti Mercedesu podali lepší výkon.

2 Likes

Tak nebo tak, znevazovat snahu a zavidet pozornost, to je navrat snad az na detska piskoviste…kdy se bourali babovky a mlatilo lopatickama…

Piloti mercedesu sa len vozili a vdaka chybam ferrari a slabeho vykonu pereza maju darovane 2-3 miesto. Neviem kde si nabral vykon mercedesu a ich chvalu. Z 10teho na prve je horsie ako zo siedmeho na druhe hm to som nevedel. Tato zaslepena chvala a vzasanie do nebies…z ktoreho miesta startoval russel? A kto vyhral jazdca dna?

Co nestihne FIA, to dohoni zhrzela media. V novem power rankingu jsou na cele dva piloti VER/HAM se stejnym hodnocenim 9.0, podle autora neni prekvapenim, ze na cele je VER :see_no_evil:

Kdyz nic jineho nezbyde a nese to, i vozit se musis umet. Mercedes si z Madarska odvezl o pouhy bod mene nez Red Bull, proto Marko prska…

F1 bez top 3 týmů-

Dobrá štatistika. Aj ja dám jednu. Pohár jazdcov za rok 2022 patrí najlepšiemu jazdcovi Nicholasovi Latifimu a pohár konštruktérov tímu Williams, ale bez započítania ostatných jazdcov a tímov :wink:

2 Likes

Este tam zabudol dat pred norisa sagana.

Ja len ako sa ospevuje niekto kto na ospevovanie nema narok. Hamilton o 6 pozicii hore verstapen o 9 hore a skoncil ako vitaz,russel o 2 pozicie dole.

Musis brat v potaz auto, posledni zavod mel VER dominantni. Fakt na tom nevidim nic extra.

Ine roky ste oslavovali ked mal mercedes dominantne auto a z 10 na 1 to dotiahol. Preco nechvalit aj redbull

Rikam ze to neni nic extra, je mi jedno jestli se sami, nebo je nekdo za to chvali…

taktiez nie je nic extra druhe a tretie miesto ked to Ferrari uplne spacka. Verstappen presiel cez 9 pilotov ako rentgen. Z Mercedesu si zasluzil kredit Hamilton, ten isiel fantasitcky. Russell toho vela neukazal. Skoncil za pilotomi, ktori startovali 7. a 10. Na trati ho vyskolil Leclerc. Tazil z pokazenej strategie Ferrari.

1 Like

Mercedes Ferrari regulerne predbehli v boji, ano Hamilton je celkove lepsi nez Russell.