Marko a Horner uzavreli „nepokojné prímerie“, hlásia britské médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Po necelých dvoch mesiacoch občianskej vojny smeruje Red Bull k prímeriu, hlásia britské médiá. Dohoda medzi znepriatelenými stranami, ktorými sú vraj Christian Horner a Helmut Marko, sa vraj začala rodiť tento týždeň. Keďže sa tímu na trati skvele darí a interný nepokoj by to mohol zmeniť, rozhodli sa v Milton Keynes pre kompromisy.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147182/marko-a-horner-uzavreli-nepokojne-primerie-hlasia-britske-media

Jak se chovají navenek, to se současným skutečným stavem nemá příliš mnoho společného. Tam jde o to aby přestalo být cílem toho druhého dostat od válu, a opak už někomu budou namlouvat dost těžko.

Dajte už pokoj s tymito RedBull kauzičkami, je to neskutočné nudné, trápne a aj tak dopredu vieme, že všetko čo je povedané novinárom je prinajlepšom polopravda, takže je to pre fanúšikov úplna strata času.

1 Like

Však to napsal bulvár, ten zlej bulvar nikdy nema pravdu

Ticha domacnost… jeden umyva riadn, druhy utiera :rofl:

Už neostáva moc času na tu overenú info, že Horner odchádza pred VC Austrálie.

61fe7d74-8ba9-492e-938e-4d6d03216e47_text

4 Likes

Ty najednou věříš bulváru, že je vše ok?

Jsou jednotní jak nikdy, to jsi nepoznal? :smile: Mimochodem, teď už se dokonce skloňuje že Horner povýší. Možná proto ty rostoucí tlaky že Max půjde jinam.

Jsem zapomněl, media jsou zlý, většina je bulvár. Teď bulvár napíše, že je už klid a oni tomu tleskají, jak cvičení lachtani :smiley:

Tak už jen opravdový hlupák ještě věří tomu že v RedBullu to nevře :face_with_hand_over_mouth:

Jsou to komici, ti místní fans RB. V listopadu se tu vysmívali a shazovali zmiňování mocenských bojů v RB. Tři měsíce na to tu píšou o mocenských bojích v RB, ale ža za to můžou media, a že to nafukují. CO bude dál? za další tři měsíce za to bude moct vzduch a voda? nemají žádnou sebereflexi. Btw, když jsem tu před pár týdny psal, že se zmiňuje Newey do AM, tak tu dva jednici zase zesměšňovali, jak vytvářím konspirační teorie a ejhle, ono se o tom píše ze zdrojů F1 (neříkám, že se to stane, ale očividně jsem si to nevymyslel), ale to je tak furt. Tady opravdu málokdo se zajímá o F1, tady si asi chodí vylejvat žluče a neschopnost řešit problémy v životě a berou si témata F1, jako rukojmí, jinak si nedovedu představit, že by realně si v dnešní době nebyl schopnej zjistit věci z F1

Tak oni to jen nechtějí slyšet, protože jako by to znamenalo že my vyhráli a oni prohráli, při tom je to strašná blbost. Prostě se v tom dokonalým RedBullu mydlej a došlo na ně, to je celý. Jak to dopadne nevím, ale že to může mít dopad i na výkony na trati, je to docela reálný. Vlastně je to dobře :man_shrugging:

Těsto na palačinky, potřeboval bych poradit složení, poměry, postupy…

1 Like

Špaldovou mouku spolu s jáhlovou, bude to vynikající.

2 Likes

Prý se to dá koupit v krabici namíchané.

To si kup, to bude chutnat podobně ale alespoň to nebude zdravý :smile:

1 Like

Ok, teď ještě vymyslet, jak sem vkládat videa…

Přes https://streamable.com/

1 Like

Moc komplikované pro mě.

Kolik by jich mělo být? Já dávám 1/4 l mléka, 1 vejce a hladkou mouku od oka, aby bylo těsto “akorát”, ne úplně tekuté, + lžičku cukru, a je z toho 8 palačinek velkých cca 20 cm v průměru. No a rozpálit máslo na pánvi, nalít malou naběračku, až to půjde, tak otočit :smile: , jednodušší už to snad nemůže být…

2 Likes