Malo ponocovanie vplyv na Verstappenovu náladu? Nezmysel, znie z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Jo, ale myslim, ze sa to “zakazalo” kvoli tlaku zvonka. Ani jeden z tych, co omielaju to hranie nema jeho spankovy harmonogram a nevie, kedy a kolko Verstappen spi. Principialne ich je po tom h0vno. Zas je to len temicka na kopnutie si donho a do RBR a vidime, ze traja rypalkovia a par hlupacikov sa hned chytilo

1 Like

Tak ja ako dlhorocny hrac auticok to nechapem ale chapem preco to spravili… je to blbost a obraz cancel culture doby, co si budeme hovorit …

Nabuduce zakazu aj Drivers parade lebo tam fuka a mohli by piloti dostat zapal ucha

Max už ma jen současný a ten za pencli, ostatní uvařil Wache, když nepotřeboval Adriana :grinning:

1 Like

podla mna nemas pravdu. platia mu 50 milionov rocne aby bol v top forme ked treba. Mozno to na jeho vykon nemalo ziaden vplyv, ale fakty su taketo. Max drtil do noci online hry a v pretekoch zrobil chyby. Nie je tazke si domysliet, ze pohlavari v tom mozu vidiet suvislost.

2 Likes

Helmut je součástí místní úderky podle Raptora nebo jak? :grinning:

Si myslim, ze Verstappen sa aj tak bude hravat, len potichu… Krasny obraz tejto doby, teplosi zo skrine vyliezaju a tlieskaju im za to a hrac sa do nej musi chodit skryvat inak ho budu scoldovat :smiley:

Ale sak hateri sa urobili, mozeme ist dalej :smiley: Len nechapem, co sa po Verstappenovi teda chce. Vyhrava, zle je, dostava hate. Prehrava, zle je, zas dostava hate…

1 Like

Tvoje snaha svézt to na nějakou úderku je komická jak správání Maxe :smile: Reaguj na toho kdo mu to dává vyžrat ne? Jestli máš ještě vůbec dost odvahy. Nebyl to vlastně @Hedgehog který na to narážel jako první? Ještě že si na to teď u něho stěžuješ s nějakou úderkou :grinning:

1 Like

Jsi vůbec při smyslech? Max udělal v závodě chyby a doplatil na to, co víc, tak jel neskutečně na svůj tým (což mimochodem ty furt vyčítáš Alovi). A místo nějakého pohledu na Maxe, tu začneš psát o hejtování od místní úderky? Tam patří Helmut, Rosberg atd?

A proč tu vytahuješ tvoje homofobní záchvaty? Jak můžou gayové za Maxův výkon? Prostě wtf?

1 Like

Běžte na brigádu chlapci, nebo nastoupí exekutor.

4 Likes

Nechte si to do hospody ke staraci hosani, juuu? :smile:

Dřív to aspoň u nás bylo horší, to sportovci museli zapírat takřka jakékoli “lidské” chování. Nedej bože, aby se na někoho provalilo, že se třeba opil, jaký to byl příklad pro mládež! Tohle je celkem sranda, problém je všudypřítomnost sociálních sítí a opravdu veřejný život, ke kterému se pak kdekdo vyjadřuje.

Vychadzas z toho, ze o tom nocnom drteni vies. Keby si nevedel ze sa hral, tak si len povies, ze bol do vysielacky nevrly lebo ho donutili vratit poziciu ktoru vracat nemal, pokazili mu strategiu a urobil chyby a s nicim by si si to nespojil. Vediet o jednom z miliona moznych dovodov neznamena, ze ten jeden je aj spravny.

Okrem toho, to ze mu davaju 50mega neznamena, ze mu mozu riadit zivot aby bol v top forme. To by mu mali zakazat aj vztah, lebo ked sa 15min pred startom poseka s babou a na start nastupi nasr4ty jak brigadyr, tiez nepoda stopercentny vykon.

1 Like

:grinning:

image
image

… to bylo už při závodě, a teď mi vypiš co jsem mu k hraní na i Racingu napsal já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Pod na paku a nerob drsnaka :smile:

Dobře, na páku přijeď do Ústí, tu neodmítám ani v mém pokročilém věku :slightly_smiling_face: Když už se bojíš přijmout ony nezvratné důkazy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like


@Hedgehog jak bot ví o tom, že máš finanční problémy a proč ti s tím máme pomáhat?:thinking:

1 Like

Ale ja som lavak, mysli na to

Hry slubujem do noci hrat nebudem, nech sa nemas na co vyhovorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Spamataj sa honzo zubaty

7 Likes

Citlivé téma pro tebe? Tak to pak nechápu, proč tu podporuješ takový píčoviny od bota. A už nemáš ani zuby nebo proč ta zmínka o zubech? :thinking:

1 Like

Ukaž mi, kdo tu někdo z uderky psal o tom, jestli spí nebo nespí. :grin:

1 Like