Mali sme prezuť skôr alebo vôbec, tvrdil Hamilton. Keby počúvol tím… (vysielačka) | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton v nedeľu síce vyčítal tímu, že prišiel o možnú tretiu priečku, no faktom je, že to bol práve on, kto odmietol výhodnejšiu stratégiu. Prepis vysielačkovej komunikácie dokazuje, že ukazovať prstom na boxový múrik nebolo celkom v poriadku.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/44964/mali-sme-prezut-skor-alebo-vobec-tvrdil-hamilton-keby-pocuvol-tim-vysielacka

Celá tá komunikácia práveže pekne ukazuje na chybu tímu a presne všetko to čo som písal už aj včera.
Hamilton si môže povedať, že sa mu to nepáči, že má iný pocit, ale konečné a jasné rozhodnutie má spraviť tím, ktorý “vidí dopredu”, má všetky dáta a údaje a vie to z dlhodobého hľadiska lepšie vyhodnotiť.
Ale namiesto toho, 42. kolo “Daj nám čas to premyslieť.”, potom 44. až 46. kolo “Práve rozoberáme, či to vydržia, až kým nebude sucho.”.
Presne v tom bol problém a chyba Mercedesu. Sami sa nevedeli rozhodnúť a príliš dlho sa pohrávali s možnosťou to dôjsť až do cieľa.

Mercedesu v rozhodovaní možno nepomohlo aj to, že v treťom mokrom tréningu toho najazdili len minimum, mať tak viac dát, možno by vedeli rozhodnúť skôr.

Team to řekl jasně: 41. kolo
Bono: Leclerc jazdí 34,6, Valtteri 34,0.
Bono: Box, box. Box, box.
LH to začal rozebírat, takže jak to dopadlo byl jejich společný závěr.

Ale teraz pravdu, ten plagat, co mas na postelou, plagat Hamiltona, je cely biely od gena ci nie?

BOX BOX BOX

BOX BOX BOX

BOX BOX BOX

Hlavne, ze v 41.kole ho volali do boxov, ale najgenialnejsi jazdec v galaxii odmietol a potom uz len fnukal a zuril a nadaval. Ako vzdy ked nie je prvy, po pretekoch povie kravinu, poobvinuje kde koho a na druhy den da daky slnieckovy status. Ten tvoj lujzo nie je dokonaly, hadam to dako rozchodis.

3 Likes

Ako toto môžeš napísať. Nehnevaj sa na mňa, ale toto bola chyba skôr Lewisa ako tímu. Celý čas spochybňoval rozhodnutie tímu a nakoniec (keď mu pravdepodobne zachránili body) ich ešte zhučal vo vysielačke.

4 Likes

Sa vaľam od smiechu tu na diskusiách

Aj ja z tvojho prespekulovaneho nicku :face_with_hand_over_mouth::rofl: