“Bolo šmykľavo, to je to najmenej, čo na to môžeme povedať. Pri novom asfalte sa to dalo čakať. Tímu som navrhol, že všetci, ktorí majú niečo spoločné s Formulou 1, by mali dostať auto z požičovne a medzi tréningmi čistiť trať,” žartoval Romain Grosjean. “Veru, bolo poriadne šmykľavo.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15889/mali-nam-dat-auta-z-pozicovne-smeje-sa-grosjean-kompetentni-ho-zrejme-vzali-za-slovo