“Norris sa potom spýtal svojho tímu, či by mal kolo prerušiť, ale ten mu povedal, aby kvôli rýchlo sa meniacim podmienkam na trati zostal vonku. Norris dokončil svoje kolo, ktoré bolo jeho najrýchlejším v Q1,” zdôvodňujú trest pre Norrisa komisári. “Komisári uznali, že sa Lando Norris nesnažil zajazdiť rýchle kolo, ale kvôli meniacim sa podmienkam na trati tak aj napriek tomu urobil. Dopustil sa tým porušenia pravidiel.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/16109/magnussenovo-volanie-vyslysane-na-zlte-vlajky-z-q1-doplatil-norris
toto je rovnosť trestov ? spomalil a zajazdil najrýchlejšie kolo len koli tomu, že trať bola každým kolom rýchlejšia o niekolko sekúnd a dajú mu 5 miest a 3 trestné body ??? Hamiltonko dostal horkoťažko 3 miesta …