Prečo po nej teda nesiahol? “Myslím si, že mi chýba vyhrávanie, chýba mi ten pocit, keď som konkurencieschopný. Toto zohralo dôležitú úlohu, keď som sa rozhodoval o tom, ako budem v budúcnosti pokračovať. Chýba mi víťazenie, chcem sa dostať do pozície, že budem konkurencieschopný a budem zbierať víťazstvá a šampionátové triumfy.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14608/magnussen-tvrdi-ze-keby-chcel-vo-formule-1-mohol-zostat