Magnussen si myslí, že Haas v Turecku zahodil body | F1online.sk

Mužom, ktorý v Turecku pozdvihol vlajku Haasu, bol Kevin Magnussen. Dánsky pretekár jazdil blízko bodov až do osudného pit stopu v 36. kole. V tom čase bol na jedenástom mieste, asi trinásť sekúnd za Landom Norrisom. Tím ho povolal do boxov po čerstvú sadu intermediálok, no zastávku absolútne skazil. Jedno z kolies pravdepodobne nebolo dobre pripevnené. Kevin tak zastavil na výjazde z boxov, odkiaľ ho maršali zatlačili späť. Mechanici sa potom uistili, že koleso je správne uchytené a Dána vrátili na trať. Z jedenásteho miesta sa však prepadol na posledné so stratou dvoch kôl. Tým sa turecký víkend pre Haas fakticky skončil.