„Meškáme, niektoré tímy už majú všetky kokpity obsadené, ale ešte máme niečo voľné, takže uvidíme. Myslím, že záujem tam je z oboch strán, čo je dobré,“ povedal Grosjean. „Sú to zábavné preteky, máte tam šancu vyhrávať alebo bojovať o pódiá. Nevýhodou je, že o motoršporte v USA toho veľa neviem. Okruhy však vyzerajú dobre. Myslím, že celkovo tam je viac pozitív, než negatív.“
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15626/magnussen-i-grosjean-potvrdili-rokovania-v-indycar-zrejme-je-vsak-uz-neskoro