Má Mercedes problém? Podľa Wolffa má jeho tím ruky čisté | F1online.sk

DomovSprávyVýsledkyPilotiTímyKalendárPartneriLive
redakcia@f1online.skRSSZásady ochrany údajov© 2020 F1online.sk

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/7386/ma-mercedes-problem-podla-wolffa-ma-jeho-tim-ruky-ciste

takze mercedes poskytne konkurencii suciastku ktoru si ma kazdy tim vyrobit sam 6.januara a podla wolffika je vsetko v poriadku? no podla mna to v poriadku nieje a ostatne timy by mali tlacit na to aby fia zahajila komplexne vysetrovanie tychto dvoch timov, vyziadala si vsetku dokumentaciu a aj kompletnu komunikaciu kazdeho zamestnanca od upratovacky az po sefa timu aj wolff a stroll a presetrila ci im nedodali aj dalsie veci a aka bola skutocna pomoc od mercedesu
a samozrejme by fia mala vypocut klucovych zamestnancov a tiez tych co od nich odisli

stale viac sa potvrdzuje ta verzia, ze ta ich spolupraca bola nad ramec pravidiel.

1 Like

Hadam nechce povedat, ze niekto prisiel do garaze Mercedesu a naskenoval si ich auto. Neverim, ze by si nevsimli cudzieho cloveka obsmietat sa okolo auta s kamerou, jedine ze by mu to dovolil sam Mercedes.

Zajímá mě, jak potrestáji Mercedes, omylem jim poslali zakázánou součástku :joy:

Tam mají bordel :joy:

preco by mali byt v ich garazi? dneska si vies podla fotky vyrobit kluc od zamky a na to ho vobec nemusis mat v ruke.

Design není problém skopirovat, ale většinou kopie nefunguje.
K tomu musí být buď klika 1:10000000 nebo důležité informace

Cože? Mercedes poskytl brzdové kanálky Racing Pointu i letos? To je vtip ne, to je jednoznačně proti pravidlům. Ještě je k tomu uvedeno že to nemělo významný efekt, tak to mělo malý nebo střední nebo prostě co jako? Tam si každý může dělat co chce :joy:

A mame tu dalsiu frasku v podani FIA, ktora opat len potvrdzuje, aky bordel v tejto organizacii panuje. Z vyvoja situacie v F1 musi byt sklamany kazdy normalne zmyslajuci fanusik bez ohladu na to, ktoremu timu, ci jazdcovi fandi.

Tieto vyhlásenia pána Wolffa sa mi zdajú dosť scestné, nevlastní náhodou okrem akcii Mercedesu, Williamsu aj akcie v RP/Aston Martine? Nieje to náhodou stret záujmov? Wolffik mi začína zaváňať praktikami Flavia B. Mercedes mi zarába. Williams moc nezarába. Dorovnám to na RP ak sa im zázračne začne dariť. No ale v matematickej rovnici zabudol na Renault a momentálne už aj na viacero konkurenčných stajní ktorým sa už RP nezdá celkom v poriadku s pravidlami.

Ladys strhnu im 15 Bodov v konstrukterskom :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Mercedes ojebabral systém tým, že na všetko, čo nebolo zakázané, dodal Racing Pointu výkresy - aj keď ofiko tvrdia, že to spravili “z fotiek”. Plus brzdové kanáliky im veselo posielali v čase keď už vedeli, že o pár dní/hodín to bude nelegálne.

Tým 6. januárom si ale zavarili. Ak to aj nemalo žiadny vplyv, tak pravidlá sú jasné - po 31.12.2019 je to nelegálne a hotovo.

No - bude to ešte zaujímavé. Ak v roku 2007 McLaren diskvalifikovali ako konštruktéra, tak z tohto by mohla byť minimálne tučná pokutička pre Mercedes. V dnešnej dobe dominancie Mercedesu by sa nejaké-to polienko pod kolesá celkom hodilo :slight_smile:

Tým, že ani nepripustil možnosť, že by mal obavy, je jasné, že sú v tom až po uši. :slight_smile: