Lowe stojí za Hamiltonom: Nie je to len o aute, pozrite na jeho kolegu… | F1online.sk

Lewis Hamilton spečatil svoj siedmy majstrovský titul najlepším spôsobom, akým mohol. Na zradnej trati ukázal, že svoje úspechy dosiahol zaslúžene a nie len vďaka monopostu. Podľa Paddyho Lowa tým musel umlčať aj kuvičie hlasy.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/16651/lowe-stoji-za-hamiltonom-nie-je-to-len-o-aute-pozrite-na-jeho-kolegu

na jeho kolegu sa budeme pozerat ked dostanu obaja uplne identicku podporu

ked ma lujzo gule nech ide jazdit aj do inych serii napr. nech si vyskusa indycar, lebo on bol od vstupu do f1 vzdy ten zvyhodnovany jazdec v time a vsetko sa prisposobovalo jemu.

tak si pozri sezonu 2007 ak chces identicku podporu :smiley:
vseci tu pisu, ako by mal Hamilton pokazde lepsiu strategiu a 100koni k dobru :smiley:
Do inych serii mu chodit netreba, teraz ide na absolutne zlomenie rekordu Schu/ferrari…
takyto rekord mu uplne staci a lepsie je zotrvat v F1, ako ist nieco dokazovat do inych serii…
A ked pride cas skoncit v F1, urcite nebude chciet vymenit helmu za inu, skor pojde do biznisu ako totalny rekordman a hejterom zostanu oci pre plac, lebo bude z F1 prec… potom budu chodit komentovat jeho oblecenie na isntagram, aby si ulavili a odbavili sa :smiley:

Tak Paddy, vytrvalost hovoris …
Tu ide len o to, kolkokrat mal kto k dispozicii auto, s ktorym sa dal vyhrat titul :
Senna (88,89,90,91) – ziskal 3 tituly zo 4 moznych, podme sa porozpravat o Suzuke 90 …
Ak by sa nezabil, Senna by mal 7 titulov, vo Williamse by to dal. Takze akoze nemal vytrvalost …
Häkkinen (98,99,00,01) – ziskal 2 tituly zo 4 moznych, podme sa porozpravat o Suzuke 98 ako si Schumi nechal zhasnut motor, bez toho by Mika 1 titul nemal a o druhom ani nehovorim, ze zlomena noha …
Hill (94,95,96) - ziskal 1 titul z 3 moznych, Adelaide 94, toto bol Damonov titul …
Mansell (86,87,92) - ziskal 1 titul z 3 moznych, podme sa porozpravat o jeho defekte v poslednych pretekoch 86 ked si siel po titul …
A teraz na zaver vypisem, kolkokrat mal udatny Hamilton auto na titul : 07,08,10,12,14,15,16,17,18,19,20 – celkom 11 sezón !!!
Vsetci ostatni maximalne 4, takze o com sa tu bavíme … Lowe …

1 Like

a co ma dokazovat sezona 2007? aj tam bol preferovanym jazdcom, hned ako dennis zacitil, ze lujzo je ± na urovni alfonza tak zacal tim hrat na lujza. tiez netreba zabudat, ze v tom case fungovali este neobmedzene testy a lujzo bol ten co rok predtym na tom aute najazdil desattisice testovacich km a auto sa vyvijalo podla toho co sedelo lujzovi. takze alfonz jazdil s autom ktore bolo kompletne postavene na lujzov styl jazdy

1 Like

To je znama vec, ze McLaren 2007 poznal Hamilton ako vlastne boty.
A co urobil Alonsovi v Madarsku ?
Za to by si zasluzil okamziteho padáka …

1 Like

dako mi to nezapada…
lebo najprv pises

a potom napises

Ja viem, ze nepisana jednotka bol Alonso a ked zacali v time rozbroje, koli vacsej podpore priklonili sa k Hamiltonovi, ale tu priazen si musel vybojovat a Alonso vtedy aj dnes je spicka v F1 a s takym Fetelom by hravo pozametal. Takze ak mu bol Ham prvu sezonu vyrovnany, nieco to o jeho rychlosti napoveda.
Nic to nemeni na tom, ze mozno buducu sezonu prelomi uplne vsetky rekordy a dnesni hejteri mozu kvakat o bezcennych tituloch, o par rokov tu uz budu ini jazdci, ini fanusikovia, ale jeho tituly zostanu v historii zapisane roky…

Kiež by ich Lewis všetky prekonal navždy, nech máš aspoň nejaký dôvod tešiť sa zo života aj keď z F1 odíde

auto sa zacalo vyvijat v roku 2006, vtedy bol alfonzo este v renaulte a tak asi tazko mohol to auto sam testovat a testoval ho lujzo(samozrejme aj dalsi), takze sa prihliadalo k tomu co on na to auto povedal a vyvijalo sa dalej to s cim dosahoval najlepsie casy, kedze on mal byt v dalsom roku pretekovym jazdcom

az tak si tu priazen vybojovavat nemusel, kedze to bol milacik mclarenu ktoreho si tam chovali uz od 13tich rokov a ktoremu davali taku pripravu aka sa nedostala nikdy ziadnemu inemu jazdcovi

asi prelomi rekordy a aj tak bude knucat, ze si ho dostatocne ludia nevazia tak ako si to on predstavuje a to tiez bude o mnohom vypovedat, ci? :slight_smile:
jemu nepomoze ani keby vyhral dalsich 10 titulov, lebo on ma pocit, ze by si zasluzil vacsie uznanie a tak je uplne jedno kolko bude vyhravat, stale nebude mat taky pocit ako by clovek po takom uspechu mal mat
tituly zapisane ostanu a v lujzovi ostane zapisany pocit nedocenenia :slight_smile:
takze taky rosberg bude vnutorne aj s tym jednym titulom asi stastnejsi clovek ako lujzo s 7-8, alebo kolko mu ich mercedes daruje :slight_smile:

no len lujzo sa nebude stale dostatocne tesit, lebo stale bude mat pocit, ze ludia dostatocne nedocenuju to co dokazal a nepokladaju ho za takeho velkeho sampiona za akeho sa poklada on sam :slight_smile:

2 Likes

Keby Lujzo tušil, že tu má hyenu, ktorá by zaňho položila na fóre život, tešil by sa viac ako z 10 titulov :wink:

1 Like

Mna bavi forum, ak tu nebude Lewis, vzdy sa niekto najde, kto vam bude pit krv :smiley:

No to mas pravdu, aj Hamiltona to trapi, lebo vsade sa len dookola pise o bezcennych tituloch. ale zato on nemoze, ze nema konkurenciu… jasne mohol by tlacit na vedenie, aby zobrali Verstapena ci Fetela a mohol by tak dokzat ze je pravy majster sveta… ale naco ? len aby ludia drzali hubu ? ako som uz pisal, historia tu bude dlho po nas…

ale lujza netrapi historia, jeho trapi, ze si mysli, ze by ho ludia mali zboznovat a uznavat tak ako si to on predstavuje :slight_smile:
clovek nieco robi nie pre historiu, ale pre vlastny pocit zadostucinenia a ten sa lujzovi nedostava

keby bol Bottasovich kvalit a vedla Bottasa by sedel nejaky Grosjean, vtedy by ten boj o titul bol tesnejsi a Bottasov titul by bol hodnotnejsi ? len preto, ze je slaby jazdec a dal by s monopostom mercedes sancu niekomu dotiahnut sa, ci bojovat vyrovnanu bitku o titul…
taky Hamilton je tak dominantny ze nenecha nic na nahodu a berie vsetko rad radom… a preto su tie uspechy tak jednoduche, pritom v tom monoposte odvadza 100percent…
Zase zabrdnem do Fetela, ale tam pekne vidno, ze ked superil s hamiltonom tesne suboje a teraz vidime Leclerca 2roky po sebe, ze je o triedu lepsi, ako Fetel… potom sa naskituje otazka, co by s tym ferrari v rokoch 2017 zajadzil taky Alonso, Verstapen, hamilton, Leclerc ? mozno by boli majstri sveta a zase by sa pisalo to, ze ferrari ma dominantne auto…

na tu otazku odpoved nedostanes, pretoze Vettel nie je pomaly, on je skor labilny a jeho pracovne okno v ktorom dokaze zajazdit je uzsie ako tych co si vymenoval. V 2017-18 v okne zda sa bol.

s tym autom sa dal vyhrat titul, nemusim ani dufat, alebo cakat na odpoved… bolo mi to jasne uz ten rok, pretoze som v kutiku duse vedel, ze Fetel ten rok titul ziska… a on zbabral vsetko co sa dalo…

tak to skusim z ineho konca. oproti Hamiltonovi v Mercedese by s tym autom titul nemusel ziskat ani Verstappen ani Alonso. mozno ano, nevravim, ze sa to nedalo, vravim, ze mal oproti sebe jednu z najsilnejsich kombinacii aka kedy na okruhoch jazdila. Takze si daj dole cerevene sukno z nosa skus sa na vec divat trocha z nadhladu.

Nadhlad je taky, ze ferrari pripravili o titul konstrukterov hlavne jazdci… Fetel sa totalne zosipal a Kimi nejazdil nic od prestupu do ferrari…
Titul sampiona sa dal ziskat aj proti kombinacii Ham/merc… Len bolo treba jazdcov, nie babovky.

ja netvrdim, ze nie. Tvrdim, ze na keby sa tituly nerataju ani Alonsovi ani Verstappenovi.